D-Smart Bayilik Şartları

D-Smart Bayilik Şartları

İnternet ve televizyon teknolojisinin gelişmesiyle birlikte farklı platformlar ortaya çıkmaya başlamıştır. D-Smart bunlardan bir tanesi olarak dikkat çekmekte ve bu alandaki öncü firmalar arasında yer almaktadır. Önemli bir konumda olan firma hem daha iyi hizmet verebilmek hem de daha çok müşteriye ulaşabilmek için bayilikler vermektedir.

Verilen bayilikler sayesinde ülkenin farklı noktalarında yer alan insanlar bu TV platformu tarafından verilen hizmetten yararlanma imkanına sahip olmaktadır. Ülkenin en büyük firmalarından bir tanesi olmasından dolayı da girişimciler bayilik veren firmalar ile iletişime geçmekte ve istenen şartlar öğrenmeye çalışmaktadır. Firma tarafından istenen şartların girişimcileri maddi olarak çok fazla zorlamaması önemli bir avantaj olarak görülmektedir.

D-Smart Bayilik Şartları ve Bayi Olarak Kullanılacak Yerin Özellikleri

Dijital TV platformu denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olan D-Smart tarafından istenen bayilik şartları çok fazla değildir. Firma bayi olarak kullanılacak olan yerin kolay ulaşılabilir olmasına çok fazla önem vermektedir. Yani bayinin ana cadde üzerinde olması gibi bir şart koşmasa dahi söz konusu yerleşim yerinin merkezinde olması özellikle istenmektedir.

Böylelikle insanlar rahatlıkla buraya gelecek ve istediği işlemleri yaptırabilecektir. Ayrıca firma bayi olarak kullanılacak olan dükkanın içinin ve dışının resimlerini de istemektedir. Bu resimler başvuru formuyla birlikte mail olarak gönderilecektir. Bunların dışında istenen şartlar ise yüz yüze görüşmede söylenerek girişimcilerin sağlayıp sağlamadığı kontrol edilecek. Daha sonra ise genel bir değerlendirme yapılarak başvuru sonucu ilgili kişi tarafından açıklanacaktır.

D-Smart Bayilik Şartları ve Diğer Hususlar

D-Smart bayilik şartları 2018 yılında genel olarak bu şekildedir. Firma çok fazla bir şart istemez iken özellikle girişimcilerin iletişim özelliklerine çok fazla önem verilmektedir. Firma internet ve TV aboneliği satmakta olup bunun için girişimcilerin karşısındaki kişileri ikna etmesi gerekmektedir.

Dolayısıyla da iletişim özelliğine çok fazla önem verilmektedir. Ayrıca kişilerin ticari geçmişleri ve nasıl bilindikleri gibi hususlar da firma için önemlidir. Kurumsal bir firmayı temsil edecek tanınırlık ve güvenirlilik konusu insanların buradan hizmet alıp almaması etkilemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir