Binance

Cinsel Hayatınızı Güçlendirmek İçin Tüketmeniz Gereken Yiyecekler

Cinsel Hayatınızı Güçlendirmek İçin Tüketmeniz Gereken Yiyecekler
Cinsel Hayatınızı Güçlendirmek İçin Tüketmeniz Gereken Yiyecekler

Cinsel Hayatınızı Güçlendirmek İçin Tüketmeniz Gereken Yiyecekler

Seks Hayatını Güzelleştirecek Misin?

İhtiyacınız olan tüm malzemeler bakkallardan, süpermarketlerden ve hipermarketlerden bulunabilir.

Sağlığın birçok yönü gibi, cinsel tercihimiz de vücudumuza verdiklerimizden etkilenmektedir. Bazı gıdalar vücudu farklı şekillerde etkiler.

Ne tükettiğinize bağlı olarak, bir gün içerisinde yüksek proteinli ve kalorili yemekler yemek romantizminizde daha fazla uyarı yaratabilir.

Büyük, süslü bir akşam yemeği, bir şişe şarap ve güzel çikolatalar tatlı gelebilir ancak bu yemekler aslında boş kaloriden biraz daha fazladır.

Omega-3 yağ asitleri içinde uskumru, somon balığı ve vahşi somon gibi yüksek gıdalar en iyisidir. Amerikalı bilim insanları, Omega-3 sinir sisteminizi daha iyi işliyor diyorlar.

Seks için multivitaminler ve mineraller de yardımcı olacaktır. Her ikisi de iyi dolaşıma katkıda bulunan nörolojik fonksiyonu geliştirir.

Kalbiniz Kadar Önemli Olan Şey

Değişik bir açıdan bakıldığında, kalbiniz için iyi olan her şey penisiniz için de iyi diyor bilim insanları. Çok fazla miktarda doymuş yağ, zamanla damar tıkanmasına neden olabilir ve böylece yeterli miktarda kan akışı genital bölgeye ulaşamaz.

Kan akışı genital bölgeye ulaşmadığı taktirde, yalnızca performans yapma kabiliyetini değil aynı zamanda cinsel zevki de öldürür.

Öte yandan çok az yağ da kötüdür. “Rutgers Üniversitesi’nde emerita profesörü ve Dünya Cinsiyet Derneği Başkanı Beverly Whipple,” Hormonlarınızı üretmek için yağa ihtiyacınız var, “diyor. “Kolesterol karaciğerde metabolize olur ve cinsel sürüşünüz için ihtiyacınız olan testosteron ve östrojeni elde edersiniz” diyor.

Zeytinyağı, somon fıstığı ve somonlar, iyi yağlar için ideal kaynaklardır. Bu bilimsel veriler ile birlikte psikolojimizi de korumamız önem arz eder. Ne kadar kaliteli beslenirsek beslenelim, ruh hali bozuk olan insanların cinsel yaşamları olumsuz yönde etkilenebilmektedir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir