Binance

Boyner Bayilik Şartları

Boyner Bayilik Şartları
Boyner Bayilik Şartları

Boyner Bayilik Şartları

Kurulduğu illerde büyük başarılara ulaşan firma, mağazaları diğer illere de taşıma isteğinde ve bu konuda da yeni iş ortakları arıyor.

Ciddi büyük bir kesime hitap eden firma, marka bilinirliği ve kalitesi anlamında da büyük avantajlar sağlıyor. İnternet üzerinden de başvurulabilecek bir bayilik sistemi oluşturmuştur.

Boyner Hakkında

Boyner, 2003 yılında büyük mağazacılık olarak kurulmuş ve tüm ülkede bayilik veren firmalar arasındadır. 26 farklı ilde hizmet veren firma daha da büyüme trendi gösteriyor.

Tüm giyim ve aksesuar ürünlerinin bir arada bulunduğu mağazalar oluşturarak tüketiciye birden çok konuda hizmet veriyor.

İçerisinde kaliteli ve bilinen markalar bulunduğu gibi, her bütçeye de hizmet verebilecek markalar içeriyor.

Yaptığı kampanya ve indirimlerle de adından söz ettiren firma bayilik isteyen kişilere de destek veriyor.

Ürün kataloğunun geniş olmasının yanı sıra, bir çok kesime de hitap ediyor. 2015 yılı itibariyle en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş markası olma felsefesi ile değişim sürecine girmiş, tedarik süreçlerinden, ürün ve marka çeşitliliğine kadar bir çok konuda yenilikler ortaya koymuştur.
Çarşı adıyla 1981’de açılan ilk mağazasıyla sektöre başlayan firma, 2004 yılında Boyner olarak değişti ve 2012 yılında YKM mağazalarını da bünyesine kattı.

Boyner Bayilik Şartları

Mağaza için 2000 metrekare, Sports mağaza için 600 metrekare, Beaute mağaza için 200 metrekare, Casa Club mağaza için 350 metrekare veya outlet mağaza için 500 metrekare alanınız varsa mağaza açmaya uygundur ve başvuru yapılabilir.
Tabi mağazanın bulunacağı yer de önemli, ana cadde üzerinde veya alışveriş merkezi içerisinde olmalıdır.

Boyner Bayilik Şartları

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, Türkiye içerisinde neredeyse hemen her alışveriş merkezinde gördüğünüz oldukça büyük bir markadır. Nitekim 2003 itibari ile bayilik konusunda yaptığı atılımlar, her geçen gün büyümesine ve ülke içerisinde her noktada yer almasına olanak tanımıştır.
İlk olarak mağazanın faaliyete geçiş tarihi ise 1981 yılında olmuştur. Yani, oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Kurulduğu günden bu güne kadar gerek ürettiği ürünlerde, gerekse de mağaza dekorasyonu gibi tüm konularda büyük bir gelişim göstermiştir ve 20 yılı aşkın hizmet sürecinde sektöründe zirvede kendi yerini almıştır.

Neden Boyner Bayiliği Almalıyım?

Sunduğu ürün kataloğu oldukça geniştir. Kadın, erkek, çocuk, genç kısacası herkes için Boyner’de maddi açıdan çok uygun ürün çeşiti bulunmaktadır. Nitekim bu denli geniş bir ürün yelpazesi sunuyor olması, çok ciddi bir kesime hitap etmenize olanak tanıyor. Tabii markanın bilinirliği ve kalitesi de sizlere çok büyük bir artı sağlıyor.

Boyner Bayilik Şartları

Aşağıdaki gibi bir mağaza açma alanınız var ise ve konum olarak hareketliliğin yoğun olduğu bir cadde üzerinde yer alıyor ise, aşağıda yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Firma, doğrudan kendisi başvuru formu ile başvuruları almakta ve geri dönüş sağlamaktadır.

Boyner bayisi olarak ilgili kategoriye göre mağaza açmak için aşağıdaki gibi bir alana sahip olmanız gerekmektedir.

* Boyner mağazası açmak isterseniz en az 2,000 metrekare
* Boyner Sports mağazası açmak isterseniz en az 600 metrekare
* Boyner Beaute mağazası açmak isterseniz en az 200 metrekare
* Boyner Casa Club mağazası açmak isterseniz en az 350 metrekare
* Boyner Outlet mağazası açmak isterseniz en az 500 metrekare alana sahip olma şartı aranmaktadır.

Boyner İletişim Bilgileri

Boyner Bayilik Başvurusu: Başvuru için tıklayınız
Çağrı Merkezi: 444 29 67 (09:00-22:00)
Boyner Büyük Mağazacılık Merkez Ofis: 0212 335 75 00
E-Mail: info@boyner.com.tr
Firma Adresi: Büyükdere Cad. Noramin Is Merkezi No : 55 Maslak

Giyim sektöründe bayilik alarak iş kurmak isteyen girişimcilere özel bayilik veren firmaları ve bayilik fırsatlarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir