Binance

Bonus Kart Başvuru Sonucu Sorgulama

Bonus Kart, Garanti Bankası ile birlikte tanıdığımız, oldukça avantajlı hizmetleri olan bir kredi kartıdır. Garanti Bankası’nın şube sayısını giderek arttırması ile, kişilerin çok kolay bir şekilde bu kredi kartına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Şuan, Bonus Kart’ın ayrıcalıklı hizmetlerine katılmak isteyenlerin karşısında, iki farklı başvuru kanalı bulunmaktadır.

  • İnternet üzerinden ön başvuru.
  • Banka şubesine giderek kredi kartı başvurusu.

Bu iki yoldan birisini seçerek, Bonus Kart başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Fakat, internet üzerinden başvuru yapacakların bilmesi gereken bir durum vardır. Bu da, yapacakları başvurunun ön başvuru olduğudur. İnternet üzerinden yaptığınız başvuruların sonucu birkaç dakika içerisinde sonuçlanacaktır. Ardından banka şubesine giderek gelir belgenizi teslim etmeniz ve kredi kartı kullanım sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir. Banka şubesine başvuru yapan kişiler için ise, başvuru sonucu için en fazla bir hafta beklemeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde, Bonus Kart başvuru sonucu sorgulamaları için, telefon bankacılığından faydalanmaları gerektiğini söyleyebiliriz. 444 0 333 Garanti Destek Hattı’nı arayarak, kredi kartı başvurunuzun sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

Bonus Kart başvuru sonucu sorgulamasında diğer bir yöntem ise, Garanti Mobil veya Garanti Bankası internet bankacılğına başvurulmaktadır. Bu iki kanaldan birisine giriş yaptıktan sonra, kişilerin doğrudan Başvurularım kategorisine giriş yapmaları gerekecektir. Burada, bankada bulunan kayıtlara göre yaptığınız tüm başvuruları ve sonuçlarını kısa bir süre içerisinde görebilirsiniz. Ayrıca, onaylanmış olan bir Bonus Kart başvurunuz bulunuyorsa, kartın basılıp basılmadığı, kuryeye teslim edilip edilmediğini ya da hangi firmaya ait kurye elemanının size getireceğini kolayca öğrenebilirsiniz. Eğer, başvurunuz olumlu sonuçlanmış ise, kartınız banka şubesine teslim edilebileceği gibi adresinize de getirilebilecektir. Kullanımınız için, şifre belirleme işlemini kesinlikle atlamamalısınız.

Kredi kartınızı kullanmaya başladıktan sonra, banka ATMlerinden, internet ve mobil bankacılık uygulamalarından harcamalarınızı ve ödemeniz gereken borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Eğer kredi kartı borcunuzu 3 ay boyunca düzenli öderseniz, üçüncü ayın sonunda müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızın limitini arttırmak için talimat verebilirsiniz. Bu işlem, kısa sürede gerçekleştirilecek ve olumlu veya olumsuz geri dönüş kısa mesaj yoluyla yapılacaktır.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir