Home / Haber / Biyorad Görüntüleme Merkezi Artık Yanınızda

Biyorad Görüntüleme Merkezi Artık Yanınızda

Biyorad Görüntüleme Merkezi Artık Yanınızda
Biyorad Görüntüleme Merkezi Artık Yanınızda

Teknolojinin gelişmesi sayesinde hastalar artık endişelerinden emar çektirebilirler. Rahatlıkla bu emar cihazına giren hastaların çoğu bu teknolojik aletten memnun kalmaktadır. Açık cihazda hastalar kitap dergi okuyabilir ya da bir yakınları ile sohbet edebilirler. Bu sayede emarın verdiği o kötü sıkıntı en aza iner açık emar özellikle çocuklar için de oldukça uygundur. Aileleri yanında olan çocuklar rahatlıkla emar çekme esnasında korku yaşamadan çektirebilecekler.

Emar cihazı çok gürültü yapan bir cihazdır. Kısa süreli olan bu baş ağrısı için hiç korkmanız gerekmemektedir. Bu baş ağrısı 2 veya 3 saat içinde kendiliğinden çekecektir. Yani bu baş ağrısı geçicidir. Özellikle bu açık çekim kilolu kişilerde, çocuklarda, yaşlılarda, tansiyon hastalarında refakatçi eşliğinde bu açık çekim yapılmakta olup hastalar çok rahat bir şekilde bu yolla emarları çekilmektedir.

Emarda En Çok Tercih Edilen Sistem Hangisidir

Açık olarak yapılan bu yöntem dış ortamda bir kafes içinde cihazın kendi manyetik alanına dışarıdan radyo frekans dalgasını göndererek elde edilen bir görüntüleme yöntemidir. Ayrıca bu yöntem güvenli olup zararlı hiçbir ışın bulunmamaktadır. O kadar etkili bir yöntem olan bu açık emar çekimlerinde açık, ferah ve bir ortamda çekimleri yapılmaktadır. Özellikle kapalı alan korkusu olan hastalarda, astımlı hastalarda rahatlıkla yapılabilen bir uygulamadır.

Çocuk hastalarda emar çekimi rahat konforlu bir ortamda yapılmaktadır. Bunun yanı sıra hasta sağlığını tehlikeye atacak hiç bir risk bulunmamaktadır. Son derece teknolojik olan bu yöntem ile beyin ve boyun çekimlerinde bile hastalar kitap okuyabilir yanlarında bulunan herkes ile sohbet edebilirler. Bu sistem hastanın konforunu ve şeklini bozmadan kolay bir şekilde çekilen bir sistemdir.

Teknolojinin Son Harikası Olan Açık Emar Sistem Neden Tercih Edilmektedir

Bu teknolojik alet sayesinde artık kapalı emarda yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır. Rahatsızlığı olan hastalar artık kolay ve rahat bir şekilde hiç korkmadan bu sistem ile emarlarını çektirebilecekler. Bu aletler sayesinde hasta konforu artmaktadır. Artık hastalar rahat ve huzurlu bir şekilde emarlarını çektirebilirler. Hiç bir tehlikesi olmayan bu teknolojik aletler herkes tarafından çok tercih edilen bir sistem olmuştur.

Daha ayrıntılı bilgi için biyorad.net adresine girip iletişim numaralarımız ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

About blogrom

Check Also

1970’li Yıllarda Sinema

1970’li Yıllarda Sinema

Orta yaşlı insanlar daha iyi hatırlayacaktır. İlçe merkezlerinde ve bu büyük köylerde insanlar boş zamanlarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir