Binance

Binance Nasıl Kullanılır?

Binance Nasıl Kullanılır?
Binance Nasıl Kullanılır?

Binance Nasıl Kullanılır?

Öncelikle, daha fazla gitmeden önce bir döviz değişiminin temel tekniklerini anlamaya değer. Değişim yazılımı ile ilgili bazı teknik problemlerin çözümü Binance’ın önemli rekabet avantajları arasındadır.

Eşleştirme

Tipik bir değişim, alış ve satış emirleri için piyasa yapıcı olarak çalışır. Değişim yaptığınızda, takasın kendi paranızı alıp satmadığını not etmek önemlidir. Bunun yerine, Exchange, varlığınızı istediğiniz fiyata satın almaya istekli kullanım yapan başka bir kullanıcıyla eşleşir.

Alış / satış emirlerinin bu eşleşmesi, bir değişimin temel işlevidir. Bir değişim emirleri aldığında / sattığında ve bir ticareti tamamladığında, bir eşleşme bulmak için her iki tarafa da işlem ücreti öder. Borsalar bu şekilde para kazanıyor.

Bu sipariş eşleştirmesi, birçok kripto para birimi değişimi için bir darboğaz yaratır. Eşleşen yazılımın işleyebileceğinden daha fazla ticari isteğiniz varsa, siparişler ertelenecektir. Şu anda Bitcoin ve altcoins popülerliği ile kullanıcılar en popüler borsalarda dakika başına milyonlarca ticaret isteği gönderiyor. Geciken işlemler, bir yatırım fırsatından yararlanmak ve onu kaçırmak arasındaki fark olabilir.

Binance’ın en büyük inovasyonu, saniyede 1,4 milyon işlem kapasitesine sahip uyumlu motorları. Bu, ticaret platformunu piyasadaki en hızlı piyasalardan biri haline getirir. Bu şekilde, birçok kripto yatırımcısı işlem hızı için Binance durumuna akın etti.

Likidite

Bir değişimin diğer kritik bileşeni likidite. Likidite, varlıkların borsa etrafında hareket ettiği miktar ve sıklıktır. Bir maçı çabucak bulmak ve rekabetçi bir fiyattan sipariş vermek için defter şeklinde hazırlananlar siparişleri gözden geçirmek gerekebilir.

Sessiz bir sipariş defteri ile değişim, paranızı yatırmak için iyi bir yer değildir. Ancak, Binance dünyanın en yoğun sipariş kitabına sahip, bu da işlemleri güvenli ve rekabetçi bir pazar haline getirdi.

Değişimini Kullanma

Binance, fiyat para birimlerini desteklemez, bu yüzden döviz üzerinden dolar, yen, pound, avro vb. Dönüşemezsiniz. (Binance adı aslında “Dijital Mallar” ın bir birleşimi, onların sadece dijital varlıklarla uğraştıklarını gösteriyor.)

Binance’i kullanmak istiyorsanız, zaten cryptocurrency’ye sahip olmanız gerekir. Yaptığınız zaman, Binance hesabınıza para yatırmak gibi kayıt ve kurulum oldukça kolaydır.

Binance, bilgilendirilmiş yatırım kararları vermeniz için mümkün mertebede gerekli olan sezgisel bir kullanıcı ara yüzü yaratan harika bir iş çıkardı.

Ticaret kolaydır ve sadece ticaret yapmak ve sipariş oluşturmak istediğiniz döviz çiftini seçmek için birkaç tıklama gerektirir. Kullanıcı ara yüzü çevrimiçi olarak kullanılabilir ve uygulama olarak da kullanılabilir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir