Binance

Bim Bayilik Şartları

Bim Bayilik Şartları

Birçok insan küçük bir bakkal açmak isteyebilir. Bazı insanlar ise büyük bir marketin bayiliğini alarak satış yapmak isteyebilir. Çünkü çoğu insan rahat bir şekilde kendi işinde işci çalıştırmak isteyebilir.

Bakıldığında çok rahat görünen patronluk mevkisi sanıldığı kadar kolay değildir.

Bim marketler zinciri gerçekten diğer marketlerle karşılaştırılırsa bol içerik, uygun fiyatıyla ziyaret edenleri alışveriş yapar duruma getiriyor ve akabinde en çok tercih edilen marketlerden biri oluyor.

Birçok insan Bim marketinin ürünlerini satmak, en karlı bayilik almak ve o tarzda bir market açmak istiyor.

Bu kişiler Bayilik veren firmalar hakkında detaylı bilgi almak isteyince internet ortamında başvuruyorlar. Çünkü Son günlerde gündemde olan marketler zincirinden bayilik alma işlem basamakları internette mevcut.

Bim Bayiliği Alma İşlemi

Bim marketler zincirinin kendi sitesinde açıkladığı bir haberde ise bayilik almak yani günümüzdeki adıyla Franchise alma hayallerini suya düşürüyor.

Bim market zincirlerinde sadece kendi imkanlarıyla açtıklarını bayiliklere ihtiyaç olmadıklarını belirterek bim franchise olayları ile çıkan haberleri yalanlıyor.

Bim marketleri malesef bayilik ve franchise hizmetleri sunmuyor.

Bim marketler zinciri bütün mağazalarını şirket çatısı altında yürüttüğü için bir şirket olarak adlandırılıyor.

Bayilik alma işlemi yapamasanız da Bim için kiralık iş yeri önermeniz mümkün. Bim’in internet sitesine girip Ad, Soyad Adres bilgileri harita destekleme metodu kullanılarak eksiksiz dolduruluyor ve Bim marketleri için kiralık işyeri önerisinde bulunmuş oluyorsunuz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir