Binance

Bim Bayilik Şartları

Bim Bayilik Şartları

Bilindiği gibi gıda denilince akla gelen ilk marketlerden biri Bim’dir. Hiç şüphesiz kendi alanında yani gıda sektöründe en çok satış yapan ve gün geçtikçe hızla büyüyen halkın en çok tercih ettiği markettir. Artık bim bayilik şartları ile de çok gündemde.

Her yeni gün açtığı mağazalar ile zincirini giderek büyüterek bayilikleri ile çoğalmaya devam ediyor. Kendi yarattığı markalar ile de çok tercih edilen ve büyük bir başarıya imza atan bim marketleri sizlerin her türlü isteği göz önüne alınarak hazırlanmış markalarıyla da çok büyük beğeni topluyor.

Personel alımını da müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracak kişiler arasından yapıyor. Deneyimli, güleryüzlü ve kaliteli personelleri ile her geçen gün büyüyerek başarısını kanıtlayan bim mağazalarında temizliğe de çok büyük bir önem veriyor.

Müşterilerine rahatça alışveriş imkanı sunan mağazalar her gün temizlenip siliniyor. Her gün gıda kontrolleri yaparak güne başlayan personeller asla müşterilerine tarih problemi yaşatmıyor.

Her zaman pırıl pırıl ve tertemiz olan mağazalar müşterileri çok memnun ediyor. Türkiye genelinde yaşayan ailelerin çoğu BİM’den alışveriş yapıyor. Ayrıca alkol ve tekel ürünleri bulundurmamaları da bir çok müşteriyi çok memnun ediyor.

Gıda üzerine çalıştıkları için en çok önem verdikleri konu da hijyen oluyor. Türkiye’nin her yerinde bulabileceğiniz BİM mağazaları sizlere alışverişte çok kolaylık sağlıyor.

Her zaman kaliteyi ucuza alabileceğiniz tek adres olan BİM mağazaları her yerde siz müşterilerine çok yakın. Günümüzde artık her mahallede bulabileceğiniz mağazalar gıda dışı spot ürünler ile de çok büyük bir ilgi topluyor.

Müşterilerine bu konuda da çok özen gösteren ve titiz davranan marka her zaman kaliteden ödün vermeden yoluna hızla devam ediyor.

Bim bayiliği almak karlı mı?

Marketin yerine göre aylık ciro miktarı değişkenlik gösterebilir. Biz kötümser bir tabloyu ele alalım. Örneğin aylık 40.000 TL ciro yapan bir bim mağazasının asıl kazancını hesaplayalım.

KDV’siz kazanç miktarı: 37.037 TL

Ürün maliyeti: 25.900 TL

Brüt kar miktarı: 37.037 – 25.900= 11.137 TL

Net kar miktarı= 7.000 TL ve üzerinde olacaktır.

Bir bim mağazasının en kötü tabloda aylık net karı 7.000 TL ve üzeri olmaktadır. Bu rakam 3-4 katına kadar kolaylıkla çıkabilmektedir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir