Binance

Bilgisayarınızı Hayata Döndürecek Harika Programlar

Bilgisayarınızı Hayata Döndürecek Harika Programlar

Teknoloji bütün araç ve gereçlerde hızını kesmeden ilerliyor. Günümüz dünyasının vazgeçilmez bir parçası haline gelen bilgisayarlar gün geçtikçe bilgi doluyor, ağırlaşıyor.

Kullanıcıların bilgisayarlarında yavaşlama, kasma sorunları, internete girmeme, açılma sorunları, mavi ekran gibi depolama biriminden kaynaklanan hatalar meydana gelebiliyor.

Kullanıcılar bu sorunları çözmek ve işlerini daha hızlı bitirmek için hızlandırma programlarına ihtiyaç duyuyor.

Bilgisayarınızı hayata döndürecek harika programlar internet ortamında mevcut en bilinenleri CCleaner ve Auslogics BootSpeed programlarıdır.

Bunların dışında Jet XP, Techie Bot, Advanced System Care, Speed Up My PC, TuneUP 2012, Wise Cleaner, Jet Cleaner bilgisayarınızı hayata döndürecek programlardan.

Bu programların tümü ücretsiz demo yani deneme sürümü sunarken bazılarının kullanımı bir süre ücrete tabii oluyor.

CCleaner yani Crap Cleaner hızlandırması nedir?

Tamamen özgün olan bu yazılım Piriform şirketi tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz indirme desteği sayesinde dünyada 1 milyar kullanıcıya erişmiştir.

CCleaner gereksiz dosya, gereksiz kayıt defteri girdilerini, boş klasörleri, uygulama artıklarını, çerezleri siler.

Önce analiz eden sonra silen çöp kutularını boşaltan bu program başlangıçta hangi program çalıştırılmasını bile engelliyor.

Şu an dünyadaki bütün bilgisayarların %25’inde bulunan bu program bilgisayarı hızlandırır ve verimini artırır.

Bilgisayardaki yazılımları silebilme ve yapılandırma özelliği yeni güncellemeyle mevcut hale gelmiştir.

Auslogics Boot Speed hızlandırması nedir?

Bilgisayarı hızlandıran, dosyaları hızlı bir şekilde açılmasını sağlayan, internet desteği sağlayan Auslogics BootSpeed uygulaması bilgisayarın açılış hızını artırdığı gözlemlenmiştir.

Auslogics BoostSpeed disk temizliği ve registy yani kayıt defterinde temizlik yaparak bilgisayarı performans arttırmak üzere hazırlanmış tam profesyonel bir Windows araçları paketidir.

Ödül alan bu program sistemdeki tüm yavaşlama sorunlarını düzeltebilir ve ilk bilgisayar alındığı anda ki tazeliği ve yüksek performansı tekrar edebilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir