Binance

Baymak Bayilik Şartları

Baymak Bayilik Şartları

Baymak, Alman lisansı ile üretim yapan, 1967 yılından beri faaliyet gösteren, özellikle de kombi ve benzeri beyaz eşya ürünlerinde uzmanlaşan alanında ki lider firmalardan bir tanesidir.

2013 yılından itibaren artık Thermea Grup şirketlerinden de bir tanesidir. Sadece Türkiye genelini incelemiş olduğumuzda 800’den fazla bayisi ile 2.500’den fazla satış noktası ile pazarın geniş bölümüne hakimdir.

Üstelik sadece Türkiye’de de değil, tüm dünyada oldukça geniş bir Pazar hakimiyeti vardır.

İngiltere, Fransa, İspanya, Almanya, Hollanda ve İtalya üretim tesisleri bulunan firmanın 6.000’den fazla çalışanı, 1,7 Milyar Euro cirosu ile 70’den fazla ülkede aktif ticaret yapmaktadır.

Baymak’ın genel olarak uzmanlaşmış olduğu ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz; kombi, duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, yoğuşmalı kombi, termosifon, kat kaloriferi, motorin, sıvı ve gaz ile çalışan brülörler, termoboyler, katı yakıtlı kazanlar, merkezi sisteme sahip kazanlar, panel radyatörler, hidroforlar, ısı pay ölçerler, doğalgaz sobası, güneş pilleri, güneş enerjisi sistemleri, klima, genleşme tankı, aspiratör, boylerler, vana, ani su ısıtıcıları, pompa ve havlu radyatörler.

Baymak Genel Merkezi İstanbul’un Tuzla ilçesinde bulunuyor. Orhanlı Beldesi, Orta Mahalle, Akdeniz Sokak, Numara:8.

Bayilik için resmi internet sitesi olan www.baymak.com.tr adresinde ki başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Konu ile ilgili görüşleriniz, sorularınız ve detaylar için merkezi arayabilirsiniz.

Merkezin telefon numarası 0216 581 66 03, alternatif diğer numara ise 0216 581 66 30’dur.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir