Binance

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Girişimciler için bayilik fırsatı sunan Battalbey çiğ köfte günlük üretim, en iyi fiyat ve günlük sevkiyat fırsatı sunarak lezzetli tatlar sunan tanınmış bir çiğköfte markasıdır.

2003 yılında kurulmuş olan firma A kalite üretim ile bayi karını ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarmıştır.

2003 yılından bu yana gelişme göstermiş olup Türkiye’nin çeşitli noktalarında şube açmıştır.

En kaliteli olanı en ucuz fiyat ile müşterilere sunan Battalbey çiğköfte insan sağlığına ve değerlerine saygı ve özen göstermektedir.

Çevre sağlığına ve tüketiciye duyulan saygı ile ürünlerin her aşamasını dikkatle ve perde arkası olan bir üretim aşamalarıyla sağlıklı biçimde üretmektedir.

Bayilik için gelişmiş olanaklar sunan firma web sitesinde bayilik başvurusuna yer vermekte olup bayilik için bazı kriterler belirlemiştir.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu

Battalbey Çiğköfte bayiliği için battalbey.com.tr sitesine girerek sağ üst kısımda yer alan bayilik başvurusu butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bayilik için adayların satışın yapılacakları dükkanı belirlemelerinden ve tadilat işlemlerinin tamamlanmasının ardından ürün siparişi vermek mümkün oluyor.

Battalbey Çiğköfte tarafından gönderilen ürünler perakendeye çevrilmesinden sonra satışlar gerçekleştirilmeye başlanmaktadır.

Bayilik şartları arasında yer belirlenmesi ve tadilat işlemlerinin bayilik almak isteyen kişi tarafından karşılanmasından başka herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

Ek ücret, isim hakkı, kapora, teminat vb. haklar gerekmemektedir.

2000 TL şube açılış maliyeti sermayesini bulundurarak başvuruda bulanarak aday olmak mümkündür.

Başvuru formunda doldurulması istenen bilgiler ad soyad, e-mail, telefon numarası, şehir, ilçe, adres, düşünülen konum, mesleki düşünceniz (sürekli – ek gelir) ve bizi tercih etme sebebiniz bölümleridir.

Çiğköfte bayiliği sağlayan firmalardan son yılların en çok talep alan firmalarından olan Battalbey çiğköfte bayilik şartları 2018 için kapora, teminat ve isim hakkı istememesi nedeniyle girişimciler tarafından tercih edilmektedir.

Çiğ köftenin güvenilir adresi olarak kendisini nitelemekte olan şirket hizmetleri ile Türkiye’de zirve yapmıştır.

Türkiye’deki toplam şube sayısı 2000 civarındadır. Bayilik alma durumunda firmanın girişimciye vereceği destekler ise el kitabı ve eğitim desteğidir.

Battalbey Çiğ Köfte İletişim Bilgileri

Firmanın iletişim bilgileri şu şekildedir:
Adres: Malkoçoğlu Mah. Eski Edirne Asfaltı No: 889-891 Sultangazi / İSTANBUL
Telefon: 0 555 324 94 23
E-posta: info@battalbey.com.tr

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir