Binance

Ayakkabı Modasında Son Durum Ne?

Ayakkabı Modasında Son Durum Ne?

Ayakkabıların modadaki yerini tartışmamak gerekir. En basit kombin bile şık ve ilginç bir ayakkabıyla güzelleştirilebilir ve farklılaştırılabilir.

Sade, şık ve ciddi bir kombin klasik ayakkabılarla daha da şıklaştırılabilir. Ayakkabı, moda denilince akla ilk gelen şeylerden birisidir.

2017-2018 modasında cesur renkler, desenler ve modeller görüyoruz. Kıyafetlerden sonra ayakkabılarda da kadifeyi görmeye başladık ve bir süre daha göreceğiz. Ayrıca renklerin de çok önemli bir yeri var.

Canlı ve neon renkleri bu sezon çokça göreceğiz. Her zamanki gibi topuklar ve botlar olmazsa olmaz. Bu sene göze çarpacak bazı ayakkabı tasarımları:

Renkli Blok Topuklu Ayakkabılar:

Ayakkabıların topukları artık farklı renklerde olacak. Genellikle kalın olan bu topukların farklı renkleri ayakkabının ana rengiyle uyumlu olmasına dikkat ediliyor ve çok şık bir görüntü yakalanıyor.

Taşlı Çizmeler:

Parlak taşların bezeli olduğu çizmeler de bu senenin ayakkabı modasında önemli bir role sahip. Siyah ya da herhangi bir renk üzerine koyulmuş parlak taşlar çok şık bir görüntü sağlıyor.

Ayakkabı Modasında Son Durum Ne?

Altın Renkli Çizmeler:

Altın renginin parlaklığı bütün bir kombini baştan yaratmaya yetecektir. Bütün gözleri ayakkabılarına çekmek isteyenler için ideal bir ayakkabı çeşidi.

Neon Renkli Botlar:

Neon renkler de parlaklığıyla göz alan renklerden. Yine basit kombinleri farklılaştırmak isteyenler için ideal.

Kısacası bu senenin ayakkabı modasında cesur tasarımları görüyoruz. En göze çarpan trendler ise değişik topuk tasarımları, canlı ve neon renler, parlak taşlar ve kadife desenleri.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir