Binance

Avea Bayilik Şartları

Avea bayilik almak için, Bayilik veren firmalar genellikle Avea’nın bayi ihtiyacı olan il ve ilçelerden gelen talepler ile görüşmeler yapılarak bir bayinin telefon sektöründe konum ve istekliliği karşılıklı olarak görüşülüyor. Fakat ilk olarak bir telefon dükkanınız olması zorundadır.

Avea Bayilik Kriterleri sağlayan bayi adaylarından en çok dikkat çekici ticari evraklar ve teminat mektubu alınarak Avea bayilik sistemine dahil edilmektedir.

Avea Bayilik Şartları

Avea bayilik sisteminde aranan şartlar ise; finansal hal, piyasa tecrübesi ve durumu, açılmak istenen herhangi bir Avea bayinin çevresindeki rakip bayi adedi, mağaza lokasyonu, m. karesi, en yakın Avea bayisine uzaklık, motivasyon ve güvenilirlik.

Ülkemizde Avea bayi sayısı yaklaşık olarak ortalama 1000’in üzerindedir. Avea Bayilik almak için ise aşağıda verilen numaralarla iletişime geçip daha çok bilgi sahibi olunabilir. Ve Avea bayiliği için aranan şartların tam olması üzerine Avea bayiliği alınabilir.

Avea Bayilik Fiyatları Hakkında Daha Kapsamlı Bilgi Alabileceğeniz Adres ve Telefonlar Aşağıdadır:

* Abdi ipekçi Cad. No:75 34367 Maçka İstanbul Tel: ( 90) 212 – 460 1 500 Güneşli

* Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Fidan Sok. Erdinç meslek Merkezi No:22 Güneşli, İstanbul Tel: ( 90) 212 – 460 1 500

* Avea müşteri Hizmetleri – Buradan Bayilik ile ilgili her türlü soruyu sorabilir gerekli tüm bilgileri alabilir ve yardım alabilirsiniz.

* Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Erdinç meslek Merkezi No:22 34209 Güneşli İstanbul Tel: 444 1 500

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.