Binance

Asus Zenfone V

Asus Zenfone V
Asus Zenfone V

Asus’un Eylül ayı içerisinde çıkarmış olduğu Asus Zenfone V akıllı telefon modelinden bu yazımda biraz bahsetmek istiyorum sizlere.

Benzerlerine göre yaklaşık 147 gramlık ağırlıyla daha hafif olan Asus Zenfone V’in 5,2 İnç’lik bir AMOLED kapasitif dokunmatik ekrana sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile piyasaya sürülen Asus Zenfone V’in Octa Core işlemci ve Adreno 530 grafik işlemci ile piyasaya sürüldüğünü de belirtmeliyiz.

256 GB’a kadar yükseltilebilir hafızaya sahip olan Asus Zenfone V’in 32 GB’lık dahili hafızası ve 4 GB’lık bir RAM’I olduğunu da söyleyelim.

Donanımsal özelliklerine baktığımızda Asus Zenfone V’in çok da kötü bir tercih olmadığını anlayabiliyoruz.

Asus Zenfone V’ın önde ve arkada birer tane olmak üzere toplamda iki kamerası olduğunu söyleyebiliriz.

Ön kameranın 8 MP’lik bir çözünürlüğe arka kameranın da 23 MP’lik bir çözünürlüğe sahip olduğunu da eklemeliyiz.

Asus Zenfone V’in bize yaklaşık 3000 mAh’lik bataryası ile yaklaşık 18 saatlik bir konuşma süresi sunduğunu da belirtelim.

Asus Zenfone V’i 37 dakikada yüzde 60’a kadar şarj etme olanığımız bulunmakta bu yüzden Asus’un bu modelinin hızlı şarj özelliği var diyebiliriz.

Asus Zenfone V modelinin yurtdışı satış fiyatının 380 Dolar olduğunu fakat ülkemizde ise henüz bir satış fiyatının belirlenmediğini görüyoruz.

Asus Zenfone V’in ise sadece siyah renk seçeneği ile piyasaya sunulduğunu da söylemeliyiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir