Binance

Arçelik Bayilik Şartları

Arçelik Bayilik Şartları

Dünya çapında üretim yapan ve Türkiye’nin en önemli beyaz eşya firmalarından olan Arçelik hemen her eve girdi. Bu nedenle Arçelik Bayiliği almak isteyen birçok kişi de kolları sıvadı.

Eğer sizde Arçelik markasının Bayilik ağına dahil olmak istiyorsanız bu yazıyı rehber olarak nitelendirebilirsiniz.

Arçelik ilk üretimine 1955 yılında başladı. Tamamen Türkiye merkezli olan bu markanın mimarları Lütfi Doruk ve Vehbi Koç oldu. İlk üretimini ise İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Sütlüce mahallesinde başlamıştır.

Teknoloji açısından yoğun bir çalışma yürütüldü ve dünya standartlarında ki üretimleri başladı. İlk çamaşır makineleri 1959 yılında üretilirken, ilk buzdolapları da 1960 yılında üretildi. O tarihten sonra ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi giderek artmaya devam etti.

Arçelik’in tek başarısı sadece üretim alanında olmadı, pazarlama alanında da oldukça iyi bir başarı yakalandı. Bu iki niteliği eş zamanlı olarak yürüterek her zaman büyüyen bir yapıya sahip oldu.

Örneğin 2001 yılı itibari ile Beko markalı ürünlerin de satışını ve pazarlamasını üstlendi. Şuan 14 farklı ülkede üretim tesisi bulunurken, dünyanın her yerine ürün satışı yapmaktadır. Ayrıca birçok teknoloji markasını da satın alarak gelişmesi için yoğun çalışma yürütülmüştür.

Peki, Arçelik bayiliği açabilmek için ne yapmak gerekir?
 
Eğer Arçelik bayiliği açmak isteyen bir girişimci iseniz, herhangi bir bayiden ya da yetkililerden alabileceğiniz Arçelik Servis Başvuru Formu doldurmanız yeterli olacaktır. 444 0 888 numaralı çağrı merkezini de arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir