Binance

Arby’s® Bayilik Şartları

Arby’s® Bayilik Şartları

Günümüz fast food dünyasında sunulan “pratik ve uygun fiyatlı” ürünlerin neden “düşük kaliteli ve ucuz” olması gerekir? Ya da fast foodlar neden güzel olmasın ki? İnsanların beklediği fast food deneyimini kaliteli etler ve çok çeşitli lezzetlerle buluşturan Arby’s®’e hoş geldiniz…

Arby’s® yaklaşık 50 sene önce insanların fast food restoranlarıyla ilgili algılarını değiştirdi. Dünyada eşi benzeri bulunmayan rosto sandviçleri ve kıvırcık patatesleriyle benzerlerinden ayrışmayı başaran Arby’s®, ülkemizde TAB Gıda güvencesiyle hizmet vermektedir ve Türk tüketicilerinin vazgeçilmezlerinden biri olmayı başarmıştır. Farkı, lezzetinde gizli olan özgün menüleri ile geleneksel fast food algısını değiştiren Arby’s® şuan 13 ilde 49 restoranı ile hizmet vermektedir.

Neden Arby’s® bayiliği?

Dünya çapında 3700’den fazla restoranı olan Arby’s® dünyanın en iyi fast food restoranlarından biridir.

Menü

Yiyecekler insanları mutlu eder çünkü yiyecekler hem gülümsetir hem de açlığınızı giderir. Arby’s®’i gördüğünüzde mutlu olacağınızı bilirsiniz.

Arby’s®’in ince dilimlenmiş dana etini ve bu birinci sınıf dana etinin Arby’s®’in muhteşem soslarıyla süslendiğini düşünün. Dana etleri her gün dört saat fırınlanır ve bu muhteşem lezzeti yediğinizde kendinizi harika hissedersiniz.

Franchising hakkında

TAB Gıda, Arby’s®’in Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde franchise alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanır.

İşletim sistemleri ve bayilik desteği

Kanıtlanmış işletim sistemi ve geliştirme ekibi işinizi büyütmenize yardımcı olmak için her zaman yanınızda olur. Franchisee’lere restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma ve lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilir.

Eğitim

Seçilen aday, Tab Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoran yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Arby’s® Bayilik Şartları

Bayilik Maliyeti: Restoranın yerine, tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle birlikte 700.000 USD+ KDV’den başlamaktadır.

Gelirden alınan pay: İlk 24 ay için net gelirden %2 sonrası için %4,

Yer Seçimi: Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

Fiziksel Özellikler: İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alanı ise minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6,5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlar için depolar dahil 120 m2 alan yeterli olacaktır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

Girişimci bir ruh ve başarma hırsı
Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi
Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olmak

Fast food sektöründe faaliyet göstermek isteyen girişimcilere özel fast food bayiliği veren firmaları ve bu firmaların bayilik şartlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir