AnTuTu’nun En İyi Akıllı Telefonları

Xiaomi, yalnızca performans değili aynı vakitte dizayn ve kullanıcı tecrübesini de kattığı Ocak 2017 listesinde Xiaomi Mi Mix’i kullanılabilecek en iyi telefon olarak gösterdi.
Tanıtıldığından bu yana en çok merak edilen ve en çok konuşulan telefonlardan biri olan Xiaomi Mi Mix, bilhassa dizaynsal olarak harika bir ekran/boyut seviyesi sunmasıyla ilgi çekmişti. Aynı vakitte seramik kaplama, ahizesiz özel dizaynı gibi detaylara sahip olan Mi Mix, AnTuTu’nun da ilgisini çekerek 2017’nin ilk ayında “Kullanılabilecek En İyi Telefon” seçildi. 2017’nin Ocak ayı olan bu listesi, netice olarak bizlere 2016’nın en iyilerini gösteriyor.

AnTuTu’nun classic performans puanı dışında kullanıcı deneyimi, dizayn ve memnuniyet gibi detaylar ile yapılan bu listede Xiaomi Mi Mix en ilgi çekici telefon olurken derhal sonrasında OnePlus 3 ve OnePlus 3T geliyor.

“Amiral Gemi Katili” sloganına sahip olan ve fiyat/performans olarak fazlasıyla ilgi çeken OP 3 ve 3T, böylelikle ikinci ve üçüncü sırayı alırken devamında Meizu Pro 6 Plus ve bizim de favorilerimizden Huawei Mate 9 konumunu almış.

Vivo Xplay 6, Meizu Pro 6s ve 360 Mobile N4S Xiaolong Edition ile ilk 10 telefon tamamlanırken, devamında Huawei Mate 9 Pro, Charm Blue Note, Lenovo ZUK Z2 Pro , Charm Blue X, Glory 8, Samsung Galaxy S7 Edge, Xiaomi Mi 5, Xiaomi Mi Max, LeEco Le Pro 3 ve Glory V8 yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir