Binance

Antre Dekorasyon Modelleri

Antre Dekorasyon Modelleri

Antreler, genel olarak odalara geçiş alanı olup penceresi olmayan alanlardır. Kullanım alanları açısından çok işlevsel gibi görünmese de bu durumu bir kaç dekorasyon değişikliği ile organize edebilirsiniz.

Antre Dekorasyon Önerileri

Antrelerde, vestiyer kullanım alanınızı gömme dolap olarak tasarladığınız zaman alan kazanıp zevkinize göre dekorasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Antreler genel olarak evin ölü alanları gibidir oysaki büyük aynalar tercih edebilir yada büyük süs bitkileri ile enerji katabilirsiniz eskitilmiş bir masa, üzerine eskilerden kalma bir telefon koyarak otantik bir model yaratabilirsiniz.

Duvarlarınızı süsleyerek işe de başlayabilirsiniz diğer odalarınızın renklerinden daha canlı renkler tercih edebilir ya da büyük yağlı boya tabloları da tercih edebilirken farklı boylarda aynalar edinebilir ayna koleksiyonu için duvarınızın bir bölümünü değerlendirebilirsiniz.

Çok hareketli ve sanatsal geçişleri olan duvar kağıtları tercih edebilirken bu tercihinizi tek bir duvarda kullanarak diğer boş kalan duvarlarınızı da farklı şekilde zevkinize göre dekore edebilirsiniz.

Işıklandırmalarınızın tercihini de güçlü aydınlatmalardan tercih ederken sensörlü aydınlatmalar sayesinde akşam saatlerindeki  antre geçişlerinize kolaylık sağlayabilecektir.

2018 Antre Dekorasyon Modelleri

Antre Görsel Fikirleri

Antreleriniz bir başka seçenek ise büyük bir ayna, desuar ve üzeri için büyük vazo ve bitkilerle de planlayabilirsiniz antre eşyaları seçiminde büyük aynalar ve büyük vazolar modası hiç geçmeyecek seçimlerdir.

Işıklandırma sisteminizi hem tavandan hem de duvar aplikleri ile antreniz de ışık katmanları sağlayabilirsiniz, küçük bir resim sergisi organize edebilirken antrenizin kullanım alanına göre küçük bir kitaplık sofistike bir seçim olabilir modası geçmiş dümdüz antre modellerinden de sıyrılmış olabilirsiniz.

Antreniz için oturma mobilyası edinebilir antreniz de küçük oturma alanı yaratabilirken misafirleriniz ve kendiniz için kolaylık sağlayabilir ve farklılık yaratabilirsiniz antrenizin dekorasyonunu, odalarınızdan daha farklı eşyalarla dekore etmeniz keyifli olacaktır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir