Binance

Alarko Bayilik Şartları

Alarko Bayilik Şartları

Alarko Carrier, kökeni 1954 yılına dayanan köklü ve alanında lider firmalardan bir tanesi. Alarko Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 1954 yılında kurulan firma daha sonra 1998 yılında dünyanın liderlerinden biri olan Carrier ile birleşerek yurtdışına açılma ve daha büyük bir Pazar payına sahip olma imkanına kavuştu.

Eşit ortaklık ile birleşen bu iki firmanın yeni adı da Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. oldu.

Rekabet gücünü arttıran, yurtdışına açılma fırsatı bulan ve teknolojisini yenileyen yeni şirket 2 alanda faaliyet göstermeye devam etti.

Endüstriyel alanda ve Paralama-Ticaret alanında. Endüstriyel alanda hem üretim yaparken, hem de Ar-Ge çalışmalarına hız verdi.

Aynı zamanda Ticaret-Pazarlama alanında da Proje ve Mühendislik hizmetleri, sistem satışları, İthalat, İhracat, Temsilcilik ve diğer pazarlama ve satış işlerini yürüttü.

Alarko Carrier’in Türkiye faaliyetleri oldukça geniş alana yayıldığından ve Pazar payı oldukça geniş olduğundan bayilik ve satış noktaları da gittikçe çoğalmak zorunda kalıyor.

Bu alanda ki açığı kapatmak için de bayilik ve servis başvuruları değerlendiriyor. Sizde Alarko Servisi açmak istiyor ve büyüyen aileye katılmak istiyorsanız başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Alarko-Carrier.com.tr adresinde ki “İnsan Kaynakları” sekmesinden “Yetkili Servis Başvurusu” ve Yetkili satıcı Başvurusu” seçenekleri bulunuyor.

Alarko servis için servisi, satış noktası için de satış noktası formunu doldurmanız gerekiyor. Daha sonra genel Müdürlükten size geri dönüş yapılacaktır.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir