Binance

Akbank Kefilsiz Konut Kredisi

Akbank Kefilsiz Konut Kredisi

Kirada yaşamak hele hele büyük kentlerde kirada yaşamak büyük dert. Kira parasından tutunda ev sahibinin olur olmaz kaprisleri insanın tüm yaşama sevincini alıp götürür. Bir de kıt kanat geçiniliyorsa ve ay sonu bir türlü getirilemiyorsa evsizlik gerçekten sorun olarak insanların karşısına çıkıyor. O zamanda hayaller kurulmaya ah bir evim olsaydı denmeye başlıyor. Şimdilerde bu hayalleri gerçekleştirmek daha kolay. Bankalar uygun kredilerle hemen imdada yetişiyor.

Bankalar özellikle kış aylarında daha uygun kredilerle çıkıyorlar müşterilerinin karşısına. Hem yatırım amaçlı konut alımlarında hem de oturmak için alınan konutlarda uygun krediler sunuyorlar.

Çoğu kişi aldıkları konutları kredi çektikleri bankaya ipotek olarak bağladıklarından dolayı kefil vermek istemiyorlar. Bu soruna çözüm bulmak yine bankalara düşüyor. Akbank’ta bu sorunu çözmek için kefilsiz konut kredisi yöntemini hayata geçirmiş. Burada istenen tek şart öncelikle kredi çekeceklerin düzenli olarak bankaları ile çalışmasına esas saymaktadırlar. Tüm bankacılık işlemleri kendi bankaları aracılığı ile yapmasını isterler. EFT, havale, düzenli ödemeleri ve faturalarının ödemelerini banka aracılığı ile yapan müşterilerine ayrıcalık tanırlar.

Akbank Kefilsiz Konut Kredisinde Merak Edilenler

Kredi talep belgesi
Kimlik fotokopisi
Gelir belgesi
Almak istediğiniz taşınmazın tapu fotokopisi

Bunlarla Akbank’a müracaat edildiğinde kredi işlemleri hemen başlayacaktır. Tabi kredi notunuzun her zamanki gibi iyi olması gerekir. Banka uygun gördüğü takdirde kefilsiz olarak kredi talebinizi onaylayacaktır. Banka burada kefil haricinde bulunan teminatlarınızı esas almaktadır. Akbank kefilsiz konut kredisinde vade 10 yıla kadar olsa da daha kısa süreli olmasına dikkat edilmektedir. İpotek değeri alınacak olan krediden yüksek olması durumunda da kefilsiz olarak konut kredisi verilmektedir Görüldüğü gibi bankalar kredi vermek insanlarda ev sahibi olmak için her yolu denemektedir. Müşterilerine cazip fırsatlar sunan Akbank müşterilerinin kefilsiz konut kredisini düşük faizli ve uygun şartlarda alması için çaba harcamaktadır. Kefilsiz konut kredisinde cazip faiz oranı ile ön plana çıkan Akbank kefilsiz konut kredisi insanları ev sahibi yapmak için uğraşmaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olmanıza fırsat tanıyan Akbank kefilsiz konut kredisi sizlerin de kısa yoldan ev sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir