Binance

Akaryakıt Kredi Kartı Kampanyaları

Akaryakıt Kredi Kartı Kampanyaları
Akaryakıt Kredi Kartı Kampanyaları

Kredi kartları ve bağlı bulundukları bankalar tarafından pek çok alanda kampanyaları bulunmaktadır. Özel markalara ait olan bu kampanyalar içerisinde akaryakıt alanında da pek çok kampanya söz konusu olmaktadır. Kredi kartı akaryakıt kampanyaları, yapılan belli bir miktardaki alışverişlerde kredi kartına belli miktarda akaryakıt şirketlerinden birinden indirim kazanma söz konusu olmaktadır. Akaryakıt alışverişi günlük hayatta çok yoğun olarak yapılan ve çok para harcanan kalemdir. Bu sebeple bu alışverişin yapılması sırasında kredi kartının kullanılması ile indirim kazanılması mümkün olabilmektedir. Ayrıca farklı markalardan belli oranda alışveriş yapılması durumunda akaryakıt alışverişinde indirim veya bedava alışveriş kazanılabilmektedir. Kredi kartı akaryakıt kampanyaları yılın farklı zamanlarında ve farklı kredi kartlarında geçerli olmak üzere hazırlanmaktadır. Bu kampanyalar katılımcılarına akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde indirim veya bedava alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Akaryakıt Kredi Kartı Kampanyaları Nelerdir?

Kredi kartı kampanyaları olarak bakıldığında farklı markalara ait farklı kredi kartlarında indirimlerin veya bedavaların kazanılması söz konusu olmaktadır. Bu kampanyalardan birkaç örnek şu şekilde verilebilmektedir:

* Paraf kredi kartı ile Opet ve Sunpet istasyonlarından farklı günlerde olmak üzere tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinde 30 TL Parafpara verilecektir.

* Axess üyesi BP istasyonlarında farklı günlerde olmak üzere ve tek seferde yapılacak olan 4. 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarında anlaşmalı BP istasyonlarında kullanılmak üzere chip para kazanma kampanyası

* Axess’ten 100 TL ve üzeri akaryakıt ve market harcamalarında 10 TL, toplamda 40 TL chip para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca Axess Mobil’den katılma durumunda toplamda 60 chip para kazanma fırsatı yakalanabilir.

* Yapı Kredi Word kart’a özel kampanyada 20 TL Shell Puan kazanma şansı yakalayın. Kampanyaya Yapı Kredi cüzdan’dan katılmanız durumunda 30 TL Shell puan kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

* Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılan akaryakıt ve otogaz alışverişinde 4 defa 100 TL ve üzeri işlemler 30 TL bonus / indirim kazanılacaktır. Bu kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan Bonus kart kart sahipleri 40 TL bonus kazanacaktır.

* VakıfBank Worldcard’dan yapacağınız akaryakıt harcamalarına 30 TL indirim kazanabilirsiniz.

* Maximum Kart kullanıcıları tarafından Maximum kart anlaşmalı BP istasyonlarından tek seferde ve de farklı günlerde olmak üzere yapılacak 100 TL ve üzeri 4. Alışverişlerde yine sadece Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişinde kullanılmak üzere 30 TL MaxiPuan yüklenmesi kampanyası bulunmaktadır.

https://www.kampanyalarimiz.net/

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir