Binance

Adwords Danışmanlığı Yaparak Kazanç Sağlamak

Adwords Danışmanlığı Yaparak Kazanç Sağlamak
Adwords Danışmanlığı Yaparak Kazanç Sağlamak

Adwords Danışmanlığı Yaparak Kazanç Sağlamak

Son dönemlerde reklam sektörü krizden etkilense de interaktif reklam sektöründe pek sıkıntı yaşanmadı. Özellikle net üzerinden satış yapan firmaların rakiplerinin önüne geçebilmek için yoğun çaba sarf ettiği internet sektörü bu açıdan çok karlı bir nokta.

Malumunuz arama motoru sektöründe ülkemizde tartışmasız lider Google. Böyle olunca da Sanal Reklam konusunda da en çok tercih edilen ve en başarılı reklamı sunan firmada google.

Adwords üzerinden kullanıcılarından reklam alan ve bu reklamları ortak sitelerinde ve arama sonuçlarında gösteren firma uygun fiyata garanti reklam sunuyor gibi görülebilir.

Bu kapsamda Google üzerinden reklamcılık sektörü oluştu son birkaç yıldır. Bu sektörde işinde iyi, Adwords’u kullanan ve takip edebilen, istatistik tutan, müşterilere bilgilendirme yapan ve reklamlarda düzenlemeler yapan bir pozisyon boşluğu oluştu.

İşte bu noktada özellikle bireysel internet kullanıcıları, kurumsal firmalar bu sektöre yönelmeye başladı. Tek seferde 10.000 TL – 20.000 TL gibi miktarlarda para ile uğraşan, hesabına birçok kurumsal firmanın reklamının olduğu kişiler çevrenizde mevcuttur belki de.

İşte size bahsedeceğimiz noktada burası. Yapmanız gereken Google Adwords üzerinden kendinizi geliştirmek, bir iki reklam yönetmek ve sonrasında %10 – %15 gibi kar oranlarıyla reklam yönetmek.

Hem evinizde hem de oturduğunuz yerden sadece internet bağlantısı ile yapabileceğiniz çok sağlam bir iş. Kendinizi geliştirdiğiniz süreçte birçok yeni iş fırsatıda kapınıza gelecektir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir