Binance

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Türkiye’de çiğ köfte sektörü denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olan Adıyaman Çiğ Köfte, böylesi bir rekabet ortamında yine de en üstlerde olmayı başarmış sayılı firmalardan bir tanesidir.

Yıllardır hizmet verdiği bu sektörün de “en”leri arasında yer almaktadır.

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Şartları 2018

Bu firmanın en iyi tarafı bayilik için herhangi bir bedel istememesidir. Yani marka bedeli almayacağından dolayı yeni şube açmak isteyenler kolaylıkla bu işe girişebilmektedirler.

Ancak iş yerinizi açacağınız lokasyon için birtakım müdahaleleri bulunmaktadır.

Eğer şube açmak istediğiniz yere çok yakın durumda ikinci bir Adıyaman Çiğ Köfte bayisi varsa sizlere izin vermeyeceklerdir.

Çünkü en az sizin kadar eski üyelerini de düşünmek zorundadırlar ve yan yana açılan iki aynı kuruluş otomatik olarak düşünceleri olumsuz etkileyeceği gibi kar marjının da ikiye bölünmesi anlamına gelecektir.

Ayrıca tutacağınız dükkan için elektrik, su ve ısıtma gibi tesisat ve yapılaşmaların yapılmış olması gerekmektedir.

Yeni yapılmış olması ise tercih sebebidir. Tüm bu bayilik şartları detaylarını oluşturabildiğinizde geriye sadece maliyet çalışmaları kalacaktır.

Adıyaman Çiğ Köfte için maddi değerlendirmeler

Bir Adıyaman Çiğ Köfte şubesi açmak istiyorsanız iş yerinize iç ve dış dekorasyon için almak zorunda olduğunuz bütün demirbaşı onların işaret ettikleri yerden edinmek durumundasınız.

Bunun en önemli sebebi ise konsept birliğinin bozulmamasıdır.

Buradan yola çıkarak neden her Adıyaman Çiğ Köfte şubesinin aynı düzende olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Bu şekilde demirbaş almanın bir başka güzel noktası ise şu şekildedir:

Normalde herhangi bir demirbaşın satışının yapıldığı bir mağazaya gittiğinizde tüm eşya ve nesneleri toparlamanız size 10.000,00 TL’ye mal olacaksa, firmanın anlaşmalı olduğu bir yere gittiğinizde bu bedel neredeyse %40’lara varan rakamlarda indirime neden olmaktadır. Bu da ilk etapta sizleri rahatlatacaktır.

Sizler için ortalama bir fiyat çalışması yapacak olursak:

10 adet masa + 40 adet sandalye = 4.900,00 TL + KDV
10 – 12 m2 dış tabela: 3.000,00 TL + KDV
Ürünlerin muhafazası için dolap: 2.500,00 TL + KDV
Hassas terazi: 160,00 TL + KDV
Derin dondurucu (dipfriz): 1.100,00 TL + KDV
Yazar kasa: 1.200,00 TL + KDV

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir