Binance

Acer’ın Yeni Gözdesi Swift 7 İncelemesi

Estetik ve kompakt tasarımlı bir dizüstü bilgisayar arayanların tercihi olacak olan Swift 7, mutlaka performans beklentisini de fazlasıyla karşılamaktadır.

Swift 7’nin ekran ebatı ise 13.3 inç olarak bilinirken IPS panelli ekranı Full HD çözünürlük sunmaktadır. Klavye yüzeyinde ise altın renkli bir zemin sunarken dayanıklı metalik yüzeyiyle göze hitap eden Swift 7’nin ağırlığı ise yalnızca 1 kilogram.

Swift 7’nin geniş bir touchpad kısmı varken tasarımının güzel görünmesini dayanıklıakla eş güdümlü hem de işlevsellik manasında büyük bir basitlik sunuyor. Fakat klavyede mühim bir kusur ise, tuş takımının arka aydınlatmasının olmaması.

Swift 7’nin 8 GB DDR3 belleği varken dizüstü bilgisayarda bunun dışında 256 GB SSD sunuluyor. İşlemcisiyle 1.30 GHz ile 3.60 GHz tavan frekans aralığında çalışan laptop, pil süresiyle de ilgi çekiyor. Acer’ın verilen değerlere göre 9 saate kadar pil tüketimi yayınlayan Swift 7, beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Swift 7’nin fiyatı ise 4500 TL olarak açıklansa da ülkemizde Aralık ayında satışa çıkacak olan bu bilgisayar modeli fazlasıyla tercih edilecek gibi görünüyor.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.