Binance

A101 Bayilik Şartları

A101 Bayilik Şartları
A101 Bayilik Şartları

A101 Bayilik Şartları

2008 tarihinde kurulmuş olan A101 mağazaları marketçilik alanında hizmet vermektedir. Perakende ürün satışı yapan markette yüksek indirim düşük fiyat anlayışı hakimdir. Turgut Aydın Holdinge ait olan A101 marketleri Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi’ne bağlı olarak çalışmaktadır. Bir aile et ve ürünleri, süt ve ürünleri, içecek çeşitleri, bakliyat ve unlu mamuller, kuruyemiş çeşitleri, kahvaltılık ürünleri, bisküvi ve şekerleme ürünleri, baharat, konserve, margarin ve sıvı yağ çeşitleri, meyve ve sebze ürünleri, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ve kozmetik ürün çeşitleri, gıda dışı her türlü ürünü bulabilecekleri bir markettir. Daha düşük kar marjı üzerinden satış yapması ile halkın dikkatini çeken A101 ülkemizin her ilinde bulunmaktadır.

A101 Bayilik Veriyor mu?

Her ürün grubundan malzemenin oldukça uygun fiyatlara satıldığı marketin 81 ilin neredeyse bütün ilçelerinde şubesi bulunmaktadır. Her geçen gün artan şubelerine yenisini eklemektedir. A101 bütün bayilerini kendi bünyesinde açmaktadır. Bu güne kadar düşük fiyat politikası nedeni ile bayilik sistemi ile çalışmamış olan market zincirinde kar oranı oldukça düşük olduğundan yatırımın geri dönüşü yılları almaktadır. Bundan dolayı şirket şubelerini belirlediği bayilik şartları ile değil de kendi bünyesinde açmayı tercih etmiştir. Düşük fiyatları ile halkın gözdesi olmuş olan market yatırım amacı ile düşünen yatırımcıların pek de tercih ettiği kar oranına sahip değildir. Çeşitli markaların kaliteli ve taze ürünlerini satan market bazı ürünlerini kendisi üretmektedir.

A101 Şubelerinin Özellikleri Nelerdir?

Çok kısa sürede yüksek sayıda şubeye ulaşan A101 genellikler mekanlarını kiralamaktadır. A101 bayilik şartları değil de kiraladığı şube binalarında aradığı bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Mümkün olduğu kadar şehir merkezinde olmalı
  • Kullanım alanın en az 400 metrekare olması
  • Tek kat olması ve mümkünse herkesin kolaylıkla gelebileceği giriş katta olması
  • Alışveriş merkezlerinde şube açmayan A101 daha çok mahalle ve semtleri ile daha çok cadde ve şehrin en işlek yerlerini tercih etmektedir
  • Market olarak kullanılacak alanın dışında depolama alanı olarak da kullanılabilecek yeri olan mekanlar daha uygundur
  • Mekanda rutubet ve nemin olmamasına azami özen gösterilir. Su, elektrik gibi tesisatın yeni veya yenilenmiş olması gerekmektedir
  • Kira sözleşmesi 5 yıl ve üzerine yapılır.
  • Kira bedeli 6 aylık veya yıllık olarak peşin ödenir

Market Kampanyaları ve A101

İlk mağazasını 2008 yılında hizmete sokan A101 market zinciri o günden bu yana ülkemizde hizmet vermektedir. Günden güne gelişen mağazacılık anlayışı ve eğitimli bireyleri sayesinde yerini sağlamlaştırmayı bilmiştir. O günden bu yana mağaza sayısını arttıran A101 mağazaları şuan 81 ilin hepsinde hizmet vermeye devam etmektedir. A101 market zinciri binlerce çalışanı ve 800’ün üzerinde mağazasıyla hizmete devam etmektedir. Her hafta farklı bir kampanya ile müşterilerini mutlu etmekte onları kaliteli ve keyifli alışveriş imkânı sunmaktadır. Bu birbirinden fonksiyonel aktüel market kampanyaları ile birlikte milyonların vazgeçilmez adresi haline gelmeyi başarmıştır. Kampanyalarındaki kalite, hesaplılık ve fonksiyonellik ile birlikte ülkemizin en büyük marketler zincirinden biri olmayı başarmıştır.

A101 Uygun Fiyata ve Kaliteli Ürün Politikası

Kaliteli ürünleri müşterilerine uygun fiyata sunmakta olan A101 marketler zinciri istikrarlı büyümesini sürdürmüştür. Oldukça geniş bir ürün skalası ile beraber müşterilerine bütün ihtiyaçlarını sunmaktadır. Kahvaltılıklar, kuruyemişler, bakliyatlar, unlu mamuller, bisküvi ve şekerlemeler, içecekler, süt ve sütlü mamuller, et ve etli mamuller, gıda dışı ürünler, kozmetik ürünler, kâğıt ürünler, deterjan ve temizlik ürünleri, dondurma ve dondurulmuş ürünler, meyve ve sebzeler, sıvı yağlar ve margarinler, baharatlar ve konserveler gibi neredeyse bütün ev ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu gibi bütün ürünlerde kampanya olup olmadığını market kampanyaları açıklamalarını haftalık takip ederek edinebilirsiniz.

A101 Harca Harca Bitmez

A101 market zincirleri her hafta bir başka kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Aktüel olarak değişen bu kampanyalardan haberdar olmak için yapmanız gereken a101 aktüel ürünler kataloğuna bakmaktır. Her hafta güncellenmekte olan bu kataloglar sayesinde gelen kaliteli ve ucuz ürünlerden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda rutin satılan ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerden de haberdar olabilirsiniz. Aktüel olarak gelen ürünler kaliteli olmasının yanı sıra en önemli özellikleri bu kalitelerinin yanında hesaplı olabilmeleridir. Bu hesaplılık ise müşterilerinin kendilerini tercih etmek için en önemli sebeplerdendir. Her hafta güncellenen aktüel ürünler oldukça fonksiyonel ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında bazen sürpriz, ilginç ürünler de mağazalarda boy gösterebilmektedir.

Birçok insan kendi işini kurmak ve kendi işinden dolayı ailesini geçindirmek ister. Bu kapsamda son yıllarda şube sayısını arttırarak hemen hemen her köşe başında bir şube açarak market alanında hizmet veren A101 firmasına ait bir şubeyi görmek mümkün oluyor.

Bu şubelerin açılması ile ticari faaliyetlerde bulunan kişiler kendi işlerini kuruyorlar. Elbette bu gibi birçok firmanın bayilikler vermesi mümkün müdür? Bu soru ile birlikte Bayilik veren firmalar konusunda nasıl bilgi alınabilir gibi sorulara cevap kısa bir sürede bulunabilir.

Bayilik Talep Edilmesi

Ekonomik ve ticari faaliyet kapsamında yatırım yapan ve alacağı bayilikler ile bu alanda hizmet veren birçok insanın A101 firmasına ait bir şube açması mümkündür. Elbette bununda bir süreci vardır.

A101 firması 2008 yılından bu yana hizmetlerini hem ucuz hem kaliteli bir mantık çerçevesinde sürdürüyor. Firma ilk zamanlarda hedeflediği 101 şubeyi çoktan aşıp şu anda 2000 den fazla mağaza ile hizmetlerini sürdürüyor.

Bayilik Şartları Nelerdir?

Firma açılacak olan şubeleri insanların yaşadığı merkezlerde açılmasını talep eder. Elbette bu gibi bir mağazanın açılması için firma en az 400 metrekare bir büyüklüğe sahip ve kullanım alanı bulunan bir yere sahip olunmasını talep ediyor.

Açılacak olan mağazanın giriş katı veya tamamen tek katlı olmasını talep ediyor. Şirket felsefesi gereği mahalle aralarında ve merkezi alanlarda şubelerin açılmasını talep eder.
Firma açılacak olan şubeler ile en az 5 yıllık bir kontrat yaparak bu konudaki titiz politikasını sürdürüyor. Elbette bu yerlere sahip mekan kiraları 6 aylık olarak tahsil ediliyor.

A 101 Bayilik Şartları

A 101 Yeni Mağazacılık adı verilen şirket 28 Mart 2008 tarihinde kurulmuştur. İlk mağazasını 28 Mart 2008 tarihinde A 101 markasıyla açmış ve bu tarihten itibaren bir ay içerisinde 101 olarak hedeflediği rakamı aşıp 121 mağaza ile açılışlarını gerçekleştirmiştir.

Şimdilerde 1000’i aşkın mağazası ile herkesin tercih ettiği “discound” marketler zinciridir. Müşterilerine her zaman düşük maliyette, düşük fiyatta, kaliteli tüketim ve gıda malzemeleri sunar.
2015 yılına kadar 2000’i aşkın mağaza açmayı hedefleyen A 101 her gün açtığı mağazalar ile bunu kanıtlıyor. Her tür gelir düzeyine sahip binlerce hatta milyonlarca müşterisi bulunmaktadır.
A101 de çalışabilmek için en az lise mezunu olmak gerekir. Her zaman müşteri memnuniyeti ilk hedeftir ve çalışan personelleri bu konuda büyük bir titizlikle seçer. Çalışanları her zaman deneyimli, dinamik, genç ve eğitimli kişilerdir.

A101 yeni mağazacılık 13 adet depoya sahiptir. Bu depolar Antalya, Trakya, Sakarya, Ankara, İzmir, Kıraç, Samsun, İstanbul tuzla, Bursa, Kayseri, Adana, Trabzon ve Konya’da bulunmaktadır. Bu depoların her biri İstanbul merkez ofisi tarafından yönetilmektedir. A101 yeni mağazacılığa ait olan kamyonlar ile mağazalara depolardan sevkiyat yapılır.

A101 yeni mağazacılık tüm müşterilerine her zaman çok taze ve kaliteli gıda satar. Ayrıca temizlik ve düzen konusunda da çok hassas bir şirkettir. Her akşam yıkanan ve temizlenen mağazalar sabahları müşteriye tertemiz açılarak hizmet vermeye başlar. Sabah ilk gelindiğinde taze gıda kontrolleri yapılarak güne başlanır. Ayrıca gıda dışı spot ürünler ile de çok büyük bir ilgi görür.
Her zaman kaliteyi ucuza alabileceğiniz bir marketler zinciri olan A101 yeni mağazacılık AŞ.’nin sloganı Harca Harca Bitmez adıyla bunu kanıtlar.

Kendi ürünleri ile de çok büyük bir başarıya imza atan A 101 tüm müşterilerin çok severek alışveriş yaptığı marketler zinciridir. Mağazalarda çalışan kaliteli, güler yüzlü ve eğitimli personeller sizlere her zaman yardımcı olmak için hazırlar.

A 101 yeni mağazacılık AŞ. Her geçen gün büyüyerek başarısını kanıtlayarak yoluna hızla devam etmektedir.

Siz de bu şirket ile kazanç sağlayabilirsiniz. Bayilik için başvurmanız yeterli olacaktır. A 101 bayilik şartları başvuru sırasında sizlere iletilecektir.

Market açarak kendi işini yapmak isteyen girişimciler için bayilik veren marketleri araştırmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir