Binance

2018 Yılında Tüm Personel Maaşları Ne Kadar Zamlandı

2018 Yılında Tüm Personel Maaşları Ne Kadar Zamlandı

Personel Maaşlarının Yeni Yıldaki Oranları

2017 yılını geri bıraktığımız şu günlerde TBMM de yeni yıl bütçesinin de belirlenmiş olmasıyla birlikte çalışan herkesin gözü kulağı 2018 yılının ilk ayında alınacak olan zamlardadır. Memur, işçi ve asgari ücret çalışanlarının her biri personel maaşları noktasında hükümetin bildireceği rakamlara göz dikmiştir. Özellikle kamuda istihdam olan vatandaşlarımızın bu yıl alacağı zam oranları geçen aylarda yapılan anlaşmayla belirlendiği için memurların beklediği tek şey hükümetin maaşlara ek olarak bir şeyler sunması ve enflasyon farkıdır.

Kredi Notu Kaç Olmalı? - Tüm Puan Tablosu

Memur Maaşları 2018 Yılında Ne Kadar Olacak?

Yapılan açıklamalar doğrultusunda kamuda personel maaşları 2018 yılının Ocak ayı itibariyle %4 zammının üzerine %0,97’lik enflasyon farkının konulmasıyla birlikte netlik kazandı. Yapılan açıklamalar doğrultusunda en düşük memur maaşı 2.721 TL iken yeni uygulanan fark ile birlikte 2.857,28 TL oldu. Kamuda istihdam edilen en yüksek unvana sahip olan müsteşar maaşıysa 10.957,66 TL, öğretmen (1/4) 3.884,27 TL ve polis memuru (8/1) 4.411,41 TL olarak verilmesi kararlaştırıldı.

Garanti Bankası Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Özel Sektör Personeli 2018 Yılı Zamları

Ülkemiz nüfusunun en fazla istihdam edildiği sektör olarak yer alan özel sektörde çalışan personel maaş zamları 2018 yılı için birçok sektörde daha netlik kazanmadı. Sendikalarla birlikte iş verenin özellikle hükümetin yapacağı asgari ücret zammının ne kadar olacağı yönünde karara bağlamasıyla birlikte iş verenlerinde kendi personellerine vereceği maaşları belirlemesi beklenen haberler arasındadır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

Bu yazı; Personelmaaslari.com sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir