Binance

2018 Model Şık ve Dikkat Çeken Tunik Modelleri

2018 Model Şık ve Dikkat Çeken Tunik Modelleri

Geride bıraktığımız 2017 yılı başta olmak üzere son yıllarda giyim sektörüne adeta yeniden heyecan kazandıran tesettür giyim yeni yılda da adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Dünyanın sayılı markalarının dahi iyiden iyiye içine girdiği bu sektör dünya nüfusunun büyük bir bölümüne sahip olan İslam nüfusundan kaynaklanmaktadır. Özellikle Orta Doğu ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin başı çektiği zengin İslami kesimin içerisine Türkiye’nin de dahil olmasıyla birlikte giyinmeyi çok seven potansiyel bir tesettür giyim kadını ortaya çıkmıştır. Tesettür giyime meraklı olanlar için dünyanın ve ülkemizdeki sayılı birçok marka 2018 yılı için yeni kreasyonlarını yayınlamaya başladı. Markaların bu yılki koleksiyonlarında tunik modelleri ilk sıralarda yer alırken eşarp, abiye, dış giyim ve büyük beden ürünlerinde de birçok yeni model markaların yeni tasarımlarıyla gün yüzüne çıkıyor.

 Gri Triko Tunik

Günlük Tunik Modelleri

Tesettür giyim görücüye çıktığı ilk yıllara göre bünyesinde artık sayısız ürün barındırmaktadır. Kadınların sosyal yaşamlarında diledikleri gibi giyinebilecekleri birbirinden yenilikçi ve modern tasarımlar her türlü zevke özel olarak hazırlanıyor. Özel günlerin yanı sıra tesettür giyimi tercih eden bayanların en çok kullandığı ürünler günlük giyim çeşitleridir. Tesettür giyimi tercih eden bayanları dış ortamlarda günlük kullanım için tercih ettiği ürünler arasında feraceler her ne kadar başı çekse de aslında tunikçeşitleri özellikle genç nüfus tarafından çok fazla beğenilmeye ve tercih edilmeye başlamıştır. Sahip olduğu çizgi, şekil ve tasarımları itibariyle kadınlar tarafından kombin hazırlamak için en kolay ve pratik günlük kullanım ürünü olarak kabul ediliyor.

 Siyah Örme Tunik

Yeni Yıla Özel Tunikler Özel Fiyatlarla Satışta

Tesettür giyimin Bursa’daki kalbi olan Bibashka müşterilerine her zaman özel kampanyalar yapmaya devam ediyor. 2018 yılının henüz ilk günlerini yaşadığımız şu dönemde yeni yılın bahar ve yaz aylarında tesettür giyim meraklılarının kullanımı için hazırlanan birçok ürünü çok özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Tunik fiyatları ‘nın yanı sıra birçok tesettür giyim ürününde büyük yenilik ve fırsat sunan marka bibashka.com.tr platformu üzerinden ürünlerin çok daha uygun fiyatlara satın alınmasını sağlamaktadır.

 Siyah Örme Tunik

Bu yazı; Bibashka.com.tr sitesinde yer alan bilgilerden ve makalelerden derlenerek hazırlanmıştır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir