Binance

2018 Kış Moda Trendleri

2018 Kış Moda Trendleri
2018 Kış Moda Trendleri

Birçok moda haftası ve defilelerden sonra 2018 kış moda trendleri belli oldu. Bu sezona geri dönen renkler arasında bir moda klasiği olan kahverengi ve her daim baskın çizginin rengi olan kırmızı yer alıyor. Buradan da anlaşılacağı üzere bu kış sezonunda kırmızı ve kahverengiyi sıklıkla göreceğiz.

Geri dönen trendler arasında etek takımlar da yer almakta. Bu kış iddialı bir tarz yaratmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında etek takımlar yer alacak.

2018 Kış Moda Trendleri
2018 Kış Moda Trendleri

Tüm ihtişamı ile geri dönen bir diğer parça ise ekoseler. Her türlü kıyafet parçanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ekoseler, bu sezonun da trend parçası olmaya aday görünüyor.

Trendler arasında yerini alacak bir diğer parça ise vatkalı ceketler oldu. İster etek ister pantolonla çok kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz.

2018 Kış Moda Trendleri
2018 Kış Moda Trendleri

Kışın Olmazsa Olmazı Paltolar

Kış mevsiminde hemen hemen herkesin vazgeçilmez bir parçasıdır paltolar. Bu mevsimde tarzımızı özellikle palto ve ayakkabılar yansıtır.

2018 palto modelleri cıvıl cıvıl ve rengarenk tonlarıyla hayatımıza girecek. Kırmızının, turuncunun, mavinin ve yeşilin en canlı hallerini görmek mümkün olacak. Hem paltoları hem de montları en güzel şekilde tamamlayan parçalardan biri de atkılar.

Bu sezonda atkı modelleri yerlere kadar sürünen bir tarzda kendini gösterecek. Ayakkabı ve botlara da paltolarda olduğu gibi canlı renkler hakim olacak.

2018 Kış Moda Trendleri
2018 Kış Moda Trendleri

Beller Ortaya Çıkıyor

Belden incelen veya belden sıkmalı kıyafetler, kuşkusuz ki en iddialı feminen vurguların başında yer alıyor. Belleri ortaya çıkaran bu moda trendi, son yıllarda oldukça trend olan oversize kalıpların tahtını sallayacak gibi görünüyor.

Aksesuar Trendleri

Kadınların ayrılmaz bir parçası olan çantalar, bu sezon büyük bir şekilde geliyor. Gösterişli ve büyük çantalar, bu kış kendini göstermeye hazırlanıyor. Bu sezonun şapka trendi de çantaları aratmayacak büyüklükte ve gösterişte geri dönmeye hazırlanıyor.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir