Binance

2018 Kabarık Nişanlık Modelleri

2018 Kabarık Nişanlık Modelleri

Nişan hazırlığı içinde olan her genç kadının en büyük heyecan yaşadığı nokta, hayalindeki nişan elbisesine kavuşmaktır. Zaman yaklaştıkça uygun seçimi yapmak, kişiyi daha da strese sokar ve işin içinden çıkılmaz hale getirebilir. Bu aşamada sergilemeniz gereken en önemli tutum ise, öncelikle vücut tipinizi bilmeniz ve ona göre tercih yapmanızdır.

Vücut Tipine Göre Elbise Seçimi

2018 Kabarık Nişanlık Modelleri

Armut ya da kum saati vücut hatlarına sahipseniz, kabarık modeller sizi göz alıcı gösterebilir. Ancak, elma ya da kare tip vücuda sahipseniz, daha çok düz inen modelleri tercih etmenizi öneririz.

Hayallerinizde prenses gibi olmak varsa, kabarık modeller tam size göre olacaktır. Dantelli ya da tüllü bir elbise seçebilir ya da kat kat bir model tercih edebilirsiniz. Peki moda, 2018’de kabarık modeller için ne diyor?

2018 Modasında Kabarık Nişanlıklar

2018 Kabarık Nişanlık Modelleri

Organze kumaştan dikilmiş modeller, bu yılın trendleri arasında. Özellikle iddialı ve farklı olmayı seven kadınlar için, etek kısmı volanlı ya da kat kat, üstü ise straplez modeller göz alıcı. Tüllü modellerde ise, üst kısımdaki taş detaylar öne çıkmaktadır. Yaka tercihinizi, böyle bir model için kalp ya da bisiklet yakadan yana kullanabilirsiniz.

Hayal tül üzerine işlenmiş 3 boyutlu motifler, son dönemlerin gözdesi. İster V yaka, isterseniz de straplez olarak tercihinizi yapabilirsiniz. Romantik hanımların tercihi olan şifon, yine başımızın tacıdır. Füme ya da somon rengi şifon bir elbiseyle herkesi büyülemeniz mümkün. Üst bölümünüz, kalçanıza göre daha dar yapıdaysa, düşük kollu modeller tam size göre olacaktır. Fransız danteli ile detaylandırılmış yaka, gerdan güzelliğinizi meydana çıkaracaktır.

2018 Kabarık Nişanlık Modelleri

2018 modasında renklere baktığımızda ise, daha çok soft renkler hakim. Somon, füme, pudra ve gülkurusu modeller öne çıkmaktadır. Bu özel gününüz için yaptığınız elbise seçiminde, elbisenin vücut hatlarınıza, saçlarınızın ve teninizin rengine uymasına dikkat ederseniz, göz alıcı olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir