Binance

2018 Eşofman Modelleri

2018 Eşofman Modelleri
2018 Eşofman Modelleri

Biz insanlar için yüzyıllardır süre gelen en önemli özelliğimiz ve isteğimiz şüphesiz içerisinde rahat olduğumuz giyeceklerdir. Bunu bazen dışarıda yapamasak da yaşadığımız evin içerisine girdiğimizde hemen rahat bir şeyler giymek peşine düşeriz. Ancak günümüz moda anlayışını da artık insanlar kendi istek ve arzularına göre yorumlayabilmektedir. Örnek verecek olursak günümüz modasında kombin uyumunu artık daha rahat yapabiliyoruz. Siyah dar bir eşofmanın üstüne beyaz basic bir tişört giyip bunu siyah deri ceketle tamamlayarak hem rahatlığınıza rahatlık katmış hem de şık bir görünüm sağlamış olursunuz. Bunu diğer renk eşofmanlarla da sağlayabilirsiniz. Zıt renklerle tarzınızı daha çok yansıtabilir bu rahatlığı dışarıda da özgürce sergileyebilirsiniz. 2018 eşofman modasına gelecek olursak da 2018 de eşofmanlar daha çok bacakları saran modellerde, ayak bilek kısmı lastikli olacak şekilde tercih edilecektir.

2018 Eşofman Modelleri
2018 Eşofman Modelleri

Şerit kısmı 2018 tunik ve bluz modasında da önlerde olduğu gibi eşofman modasında da en ön sıraları alıyor. Yeni yılda şerit detaylara yine oldukça önem verilecektir. Bol paça eşofmanlar bu yılda biraz düşüşe geçecek, bunun aksine bilek kısmı dar vücuda yapışan eşofmanlar rağbet gösterecektir. Başörtülü bayanlarda ise eşofman modelleri hem bol hem dar paça olarak önemli olacak. Başörtülü bayanlarda bol eşofmanın üstüne gene bol bir salaş penye tarzında eşofman seçimi olacaktır. Daha çok takım halin de eşofman takımları tercih edilmelidir. Erkekler de ise eşofman seçenekleri de yine bayanlarda ki seçeneklere uygunluk gösteriyor. Dar eşofman veya bilekte daralan eşofmanlar tercih edilmeli bunun üzerine hafif bol bir t-shirt giyilebilir.

2018 Eşofman Modelleri
2018 Eşofman Modelleri

2018 Erkek Eşofman Modellerinde Tercih Edilen Renkler

Erkek eşofman modellerinde renk seçeneği olarak daha çok füme, mavi, siyah, gri, ekru renk seçimlerinin yanı sıra siyah eşofmanda beyaz şeritli, kırmızı eşofmanda beyaz şeritli eşofmanlarda tercih edilmektedir.

2018 Eşofman Modelleri
2018 Eşofman Modelleri

2018 Eşofman Takımlarıyla Gidilebilecek Yerler

Günümüzde eşofman kombinleri daha şık yaptığımızdan dolayı eşofman seçiminizi artık her ortama göre yapabilirsiniz. Kafe, restoran ya da yemek yemeye çıktığınızda, okula giderken, spor yaparken, alışverişe giderken güvenle tercih edebilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir