Binance

2018 En Uygun Faizli Kredi Veren Bankalar

2018 En Uygun Faizli Kredi Veren Bankalar

Acil olarak paraya ihtiyacı olanlar için ek bir yol olan krediler özellikle son zamanlarda oldukça ilgi görür durumdadır. Durum böyle olunca düşük faizle kredi veren bankalara talep artmıştır. Bu kadar banka içinde 2018 en uygun faizli kredi veren bankalar hangisi diye düşünüyor iseniz bu yazımız tam size göre olacaktır.

2018 En Uygun Faizli Kredi Veren Bankalar

2018 yılına girmekte birlikte ülkemizde bulunmakta olan pek çok banka kredi kampanyalarını ortaya koyarak müşteri oranını arttırmayı amaçladı. Özellikle 2018 yılında müşteri sayısını arttırmak isteyen bankalar düşük faizler ortaya koyarak talep görmeyi amaçlamaktadır. Bu yıl en çok sunulan kredilerde düşük faizli hoş geldin kredisi ya da yeni yıl kredileri olmaktadır.

Düşük faiz avantajının yanı sıra 3 ay ertelemeli kredi avantajı da banka müşterileri için oldukça cazip gelen bir uygulama olmuştur. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birçok banka cepten kredi alabilme olanağı da sunmuş durumdadır.

Günümüzde 2018 en uygun faizle kredi veren bankalar arasında yer alan iki adet büyük banka vardır. Bu bankalardan birisi çok uzun zamandır var olan Ziraat bankasıdır bir diğeri ise garanti bankası olmaktadır. En iyiler arasında yer alan bu bankalar sizlere muhakkak kolay bir şekilde kredi hizmeti sunacaktır.

Bu bankalardan düşük faizle kredi almak için şubeye gitmeniz gerekli değildir, cep telefonlarınızdan sms yolu ile de çok kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti bankasına kredi başvurusunda bulunmak için mesaj atma kısmını açınız ve bu bölmeye T.C. kimlik numaranızı, kredi miktarınızı, vade ya da aylık gelirinizi yazınız. Ardından 3390’a atınız.

Ziraat bankasına sms yolu ile kredi için başvurmak isterseniz cep telefonunuzda ki mesaj bölümüne T.C. kimlik numaranızı, kredi tutarı, vade ya da aylık gelir gibi bilgileri yazmanız gereklidir. Daha sonra mesajınızı 4747’ye mesaj olarak atınız.

2018 en uygun faizle kredi veren bankalar başvurmak işte bu kadar kolay tek yapılması gereken sms ile başvurmanızdır bunun yanı sıra bu işlemi banka merkezine de giderek de gerçekleştirebilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir