Binance

2017 Yaz Sezonu Kareli Elbise Modelleri

Kareli elbiseler dönem dönem modanın gözde giysilerinden biri olmuştur. Genellikle ofis yaşamında görmeye alışık olduğumuz kareli kumaşlardan yapılmış elbiselerin, kullanım alanları son zamanlarda oldukça genişledi. Sokakta, ofiste hemen hemen her yerde rahatlıkla kullanılan kareli elbiseler, hem gündüz hem de gece kullanılabiliyor. 2017 yaz sezonu kareli elbise modelleri seçeneklerine baktığımızda tasarımcıların hayal gücünün epey genişlediğini, çok farklı modeller yarattıklarını görüyoruz.

 

Kısa Kareli elbise modelleri

 

Kısa ve bele oturan kareli elbiseler ile kadınlar çok şık ve modern bir çizgi sergiliyorlar. Bu elbiseler stiletto ayakkabılar ve derli toplu bir topuz ile muhteşem görünüyor. Özellikle kış mevsiminde yünlü ve kalın kumaşlardan hazırlanmış bu modeller hem modern bir görünüm sergiliyor hem de hanımları kışın soğuğundan koruyor.

 

A form kareli elbise modelleri

 

A form kareli elbiseler vücuda oturmadığı için kilo ve bölgesel fazlalık problemi olan kadınların imdadına koşuyor. A form kareli elbiseler omuzları güzelce sarıp aşağıya doğru yavaşça bollaşıyor. hem çok zarif bir görünüm kazandırıyor hem de kilolar saklanıyor.

 

Pliseli kareli elbise modelleri

 

Kalçaya kadar dar gelen ve eteklerinde pileler olan elbise modelleri ile kadınlar çok şık ve olduklarından daha genç görünüyorlar. Bu model kareli elbiselerin altına giyilen tokalı botlar ise elbiseleri tamamlıyor.

 

Üstü tek renk etekleri kareli elbiseler

 

Kareli kumaşın içinde bulunan bir renk elbisenin üst kısmında kullanılıyor ve etekler ise kareli kumaştan hazırlanıyor. Bu tip kışlık elbiselerin yakalarında ise genellikle balıkçı yaka kullanılmış. Ofis için mükemmel bir seçim olan bu elbise modelleri aynı zamanda da çok rahat bir kullanım avantajına sahip.

 

Cepli ve bol kareli elbise modelleri

 

Sokak giyim stilinde çok fazla rastladığımız bu elbise modelleri salaş bir görünüm sergiliyor. Fazla özenilmeden evden hemencecik çıkılmış gibi ancak çok havalı bir görünüm veren bu elbiselerde bulunan cep detayları da büyük bir farklılık yaratıyor.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir