Binance

2017 – Vakıfbank Kobi İhtiyaç Kredisi

2017 yılı için bugün birçok banka müşterilerine iyi bir yıl geçirmeleri açısından pek çok çeşitli kampanyalara imza atmışlardır. Gelir durumlarına göre uygun taksit avantajları, uygun vade zamanları ve taksitlendirme seçenekleri ile müşterilerine ihtiyaç kredileri sağlamak için bankalar rekabet içerisindedir. 2017 Vakıfbank KOBİ’lilere ihtiyaç kredisi de bu kampanyalardır bir tanesidir. KOBİ’lilere ve esnaflar için hazırlanmış olan bu ihtiyaç kredisi ile ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmek için çalışmalar başlamıştır.

Vakıfbank ‘ın kampanyalarına katılarak sizlere en uygun kredi seçeneklerine bir göz atmalısınız. 5 farklı ödeme seçenekleri, eşit taksitli ödeme kolaylıkları ya da 3 ay da bir ödeme seçeneklerini dilediğiniz gibi oluşturarak kredilerinizin geri ödemelerini kolaylıkla yapabilirsiniz. 2017 Vakıfbank KOBİ’lilere ihtiyaç kredisi kapsamında 60 aya kadar olan vade imkanları ile indirimli faiz seçenekleri ile beraber 100.000 TL civarında masrafsız bir kredi imkanını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.  3 ay ertelemeli ödeme dönemlerinden de yararlanabilerek ödemelerinizi krediyi aldıktan 3 ay sonra geri ödeme taksitlerine başlayabilirsiniz. 2017 Vakıfbank KOBİ’lilere ihtiyaç kredisinden yararlanan vatandaşlarımıza aynı zamanda BusinessCard ile yapacakları harcamalar için ekstrede 100 TL indirim seçeneğinden yararlanmaktadırlar.

İhtiyaç Kredisinin Geri Ödemelerinde Taksit İmkanları

Vakıfbank ‘ın sizler için hazırlamış oldukları bu ihtiyaç kredisinden yararlandınız ve geri ödemeleriniz nasıl olacak diye merak ediyor iseniz sizlerin bu sorusunu aydınlatmak için yazımızdan cevap bulacaksınız. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki müşteri memnuniyeti adına bankadan almış olduğunuz kredilerin geri ödemesinde sizlere taksit avantajları ve vade avantajları ile yüzlerinizin güldürülmesi hedeflenmiştir. Taksit imkanları adı altında 3 ay erteleme imkanı sizler için sunulmuş olup aynı zamanda da 60 aya kadar vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Her ay eşit taksit seçenekleri ile almış olduğunuz kredilerin geri ödemelerini yapabileceğiniz  gibi 3 ay da bir ödeme yapma seçeneklerinden de faydalanabilirisiniz.  Sizlerde bütçenizi sarsmayacak bu ödeme ve taksitlendirme seçeneklerinden faydalanarak bir an önce ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi başvurusunda bulunmalısınız. Krediler hakkında bilgi almak ve başvuruda bulunmak için banka şubelerini ziyaret edebilir ve internet bankacılığından da faydalanabilirsiniz.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir