Binance

2017 Tesettür Giyim Modelleri

2017 Tesettür Giyim Modelleri

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür nedir? Tesettür örtünmek, süsleri gizlemektir. Fakat günümüzde tesettür çok farklı yorumlanıyor ne yazık ki süsleri gizlemek yerine tesettürle süsleniyor bayanlarımız.

Ölçüsünü kaçırmadan şık olmayı ve tesettür çerçevesinden çıkmadan güzel giyinmeyi kendi zevkimle harmanlayarak 2017 tesettür giyim modelleri hakkında biraz tüyo vereceğim size.

Renklerden başlayalım; her sene değişiyor moda renkler tesettür kıyafetler de oldukça pahalı doğal olarak bütçe yetiştiremiyoruz tabi bu yüzden ben size sezonun moda renklerini değil her sezon giyebileceğiniz renklerde kıyafetler almanızı öneririm.

Örneğin; beyaz, ekru, siyah, lacivert, kahve tonları ve yeşil. Beyaz ve yeşil saflığın rengidir ayrıca da dört mevsim kullanılabilecek renklerdendir.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Siyah ve lacivert ise joker gibi her şeyle uyum sağlayan renklerdir dolabınızda mutlaka bulunması gereken renklerdendir, kombin kurtarıcıdır.

Kahve ve toprak tonları ise insanın içini ısıtır adeta tesettüre en çok yakışan renklerdendir bir arada kullanıldığında mükemmel bir görüntü oluşturabilir.

Biraz da modellerden bahsedelim; bu sene tafta renk renk eşarplar çok moda. Kolay ve şık duruşuyla da çok sevilerek kullanılıyor.

Tuniklere gelecek olursak modelli tunik almamanızı tavsiye ederim çünkü bir süre sonra dolabınızda gördüğünüzde “Ben bunu hangi kafayla almışım?” diyor insan.

Yani çok çabuk modası geçiyor modelli tuniklerin bir sene öncesinde asimetrik kesim tunik modayken bir sene sonra düz kesim veya önü kısa arkası uzun modeller moda olabiliyor.

Dolayısıyla tek renk, vücuda yapışmayan ve düz kesim tunik daima severek kullanabileceğiniz modellerden.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Pantolon ve eteklere gelince; uzun tuniklerle düz kesimli pantolonlar kullanılırken daha kısa tuniklerle (diz kapağından biraz aşağıda) İspanyol paça dediğimiz pantolonlar son derece şık ve tesettüre uygun oluyor.

Son zamanların çılgınlığı olan daracık, kısa paça ve bilekte olan pantolonları ise giymemenizi tavsiye ederim tesettüre uygun olması açısından.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.