Binance

2017 – İşbankası İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacınız var ve bir destek arıyorsanız artık günümüzde pek çok ihtiyaç sahibinin sıkça başvurdukları banka kredileri sizler için en uygun adımlardır. Artık bankalar çeşitli dönemlerde rekabet ortamının da etkisi ile müşterileri için en uygun kampanya fırsatları ile ihtiyaç sahiplerine krediler vermektedirler.

2017 İş Bankası ihtiyaç kredisi de bu kredi kampanyalarından birisidir. Bu kredi fırsatı ile ihtiyacınız olan nakit ihtiyacınız çok uygun ödeme ve faiz seçenekleri ile elde edebilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Gelir dağılımlarınız da göz önünde bulundurularak geri ödemelerinizde sıkıntıya düşmeden sizlere taksit seçenekleri ve vade imkanları sunulmaktadır. İhtiyacınız kadar tutarı çekebilir ve istediğiniz ve ödeyebileceğiniz vade şartları ile kredilerinizin geri ödemelerini ayarlayabilirsiniz. Günümüzde bankalar müşterileri için uygun faiz oranları ve vade şartları ile böyle kampanyalar sunmaktadır. Sizlerde bankalarınızın yıl içerisindeki kampanyalarını takip edip kredi ihtiyacınız için en uygun kampanya seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yeni yılın ilk günlerinde başlamış olan bu ihtiyaç kredisinin son başvuru tarihi ise 31.01.2017 tarihinde sonra ermektedir. Alabileceğiniz en yüksek nakit 50.000 TL iken uygulanacak vade de en yüksek 48 aya kadar uygulanmaktadır. Alacağınız kredinin vadesine göre de faiz oranları değişiklik göstermektedir. Faiz oranları ise en düşük 1.14 oranında başlamaktadır.  Kredilerinizin geri ödemeleri 30 gün sonrası için başlatılmak için ayarlanmış olup kredi almadan önce kefil şartı da sizden istenmemektedir. Ancak bu durum banka şubelerinin gerekli gördükleri durumlarda değişiklik gösterebilir ve banka şubesi müşterisinden kefil isteyebilmektedir. 2017 İş Bankası ihtiyaç kredisi için belirlenmiş olan tahsis ücreti de alacağınız kredilerin vade günlerine göre değişiklik göstermektedir. Sigorta primlerinde de durum müşterinin yaşına, almış oldukları kredi miktarlarına ve kredilerinin vadelerine göre değişiklik göstermektedirler.

İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvuruda Bulunurum?

2017 İş Bankası ihtiyaç kredisi için banka şubelerinde bizzat giderek başvuruda bulunabileceğiniz gibi bankaların internet şubelerinden ve cep şubelerinden de kredi başvurularında bulunabilirsiniz.  SMS ile başvurduğunuz durumlarda operatörlerinden bir mesaj karşılığında ücret alınmaktadır. Sms aracılığı ile başvuruda bulunmak için TC kimlik numaranız, adınız ve soyadınız ile almak istediğiniz kredi miktarını yazarak bankalarınızın sms numaralarına gönderebilirsiniz.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir