2017 – Halkbankası Yeşil Işık Taşıt Kredisi

Bugün pek çok banka dönem dönem müşterilerinin ihtiyaçlarına katkı sağlamak amacı ile çeşitli kampanyalar düzenlemektedirler. Bankalar arası rekabet ortamının fazla olduğu piyasalarda ister istemez müşteriler kendi bankalarının dışında da bankalardan kredi alabilmektedirler. Halk Bankası  siz değerli müşterileri için konut kredisinden taşıt kredisine özel sektör çalışanlarından kamu da çalışanlara olmak üzere her kesime hitap edecek ihtiyaç kredileri kampanyaları düzenlemektedirler.

2017 Halk Bankası yeşil ışık taşıt kredisi de bu ihtiyaç kredisi kampanyalarından olan kredilerdendir.  Yeni bir araç satın almak istiyorsunuz  ve nakit ihtiyacınız mı var ? O zaman bu taşıt kredisi tam sizin ihtiyacınıza cevap niteliği taşımaktadır. Uygun faiz oranları ve taksitlendirme seçenekleri ile dilediğiniz aracı 0 km ya da 2. El düşündüğünüz araçlar için nakit ihtiyacınızı karşılamak amacı ile bu kredilerden yararlanabilirsiniz. Vade imkanlarının da bulunduğu kredi kampanyasında 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda alacağı taşıt için kaskosunu Halk Bankası aracılığı ile yaptıracak olan müşteriler için de ilaveten indirim yapılmaktadır. 2017 Halk Bankası yeşil ışık taşıt kredisi ile bütçenize en uygun tutar ile birlikte ihtiyaç kredinizi çekebilir ve uygun ödeme koşulları ile birlikte sıkıntı çekmeden kredinizin geri ödemesini yapabilirsiniz. Aynı zamanda dilediğiniz şekilde de taksitlendirme imkanlarından yararlanabilirsiniz. İsterseniz her ay ayarlanmış kredi taksit seçeneklerinden yararlanabileceğiniz gibi üç ay da bir yapabileceğiniz taksitlendirmeler ile birlikte kredinizin geri ödemesini yapabilirsiniz.

Taşıt Kredisi İçin İstenecek Belgeler

2017 Halk Bankası yeşil ışık taşıt kredisi ile beraber  500 TL kredi tutarı alabileceğiniz gibi en yüksek de 20.000 TL kredi alabilirsiniz. Bankanız krediye başvurmadan önce sizlerden çeşitli belgeleri tahsis etmenizi isteyecektir. Sizlere istenecek belgelerden de bahsedecek olur isek öncelikle nüfus cüzdanınız ile birlikte kredi başvurusunu yapmaya gitmeniz gerekmektedir. Daha sonra çalıştığınız kurumdan gelir belgenizi almanız gerekecektir. Gelir belgenizi de aldıktan sonra herhangi bir ortaklığınız var ise vergi levhanızın ya da Ticaret Sicil Gazetesi tarafından ilan edilen kuruluşunuzun ilanının fotokopisini götürmeniz gerekmektedir. aynı zamanda proforma fatura sıfır araba alacaksanız ve ikinci el araba alacaksanız da araç ruhsatını götürmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir