Binance

2017 – Halkbankası Hesaplı Evim Konut Kredisi

Bankalar müşterileri için en iyi olabilecek kredi kampanyalarını dönem dönem piyasa ile beraber piyasaya sunmaya devam etmektedirler. 2017 yılının ilk günlerinde birçok banka müşterisi bankaların yeni yıl kampanyaları hakkında çeşitli araştırmalara yapmaktadırlar. Bütçelerine en uygun kampanya şartlarını aramaya çalışan banka müşterileri için Halk Bankası’ndan cazip kampanyalar gelmiştir.

Konut almak isteyen vatandaşlar için bütçelerine uygun en iyi ödeme koşulları ile beraber pek çok konut kredisi kampanyası bankalar tarafından işleme konulmuştur. 2017 Halk Bankası hesaplı evim konut kredisi  bu kredi kampanyalarından bir tanesidir. Müşterileri için avantajlı olan bu kampanya ile ev almak isteyen kişiler için çok uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile kredi kampanyası müşterilerini beklemektedir.  Bu kredi için başvuruda bulunurken sizlerden teminat istenmemektedir.  Bütçeniz için en uygun ödeme koşulları ile ister aylık ödeme periyotları oluşturabildiğiniz gibi üç ayda bir taksitlendirme yaparak geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Aynı zamanda kredinizi aldıktan sonra ödemelerinize isterseniz 3 ay ertelemeli olarak da başlayabilirsiniz.  2017 Halk Bankası hesaplı evim konut kredisi ile birlikte bankanız tarafından sizlere çok düşük faizli kredi imkanları sunulmaktadır.  Faiz oranları hakkında bilgi verecek olur isek 24 ay vade ile birlikte alacağınız kredilerde faiz oranları yüzde 0.80 oranında uygulanmaktadır. 25 ile 48 ay arasında bir vade ile kredi almış iseniz bu faiz oranı ise yüzde 0.89 oranındadır. 49 ay ile 60 ay arasında bir vade ile almış olduğunuz kredilerin faizleri 0.90 iken 61 ile 120 ay arasında vade ile almış olduğunuz kredilerin faiz oranları da 0.95 faiz oranında gerçekleşmektedir.

Konut Kredisi İçin Taksit Seçenekleri

2017 Halk Bankası hesaplı evim konut kredisi ile birlikte almış olduğunuz kredilerinizi istediğiniz oranda ve istediğiniz periyotlarda taksit seçenekleri ile birlikte geri ödemelerini yapabilirsiniz.  Dilediğiniz şekilde taksitilerinizi aylık belirlenen taksit tutarları ile beraber ödeyebileceğiniz gibi 3 ay da bir taksitlendirme yaparak da almış olduğunuz konut kredisinin geri ödemesini yapabilirsiniz.  Halk Bankası’nın hazırlamış oldukları bu kredilerde en düşük kredi miktarı 5.000 TL iken en yüksek miktar ise 100.000 TL’dir.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir