Binance

2017 – Halkbankası Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi

Taşıt kredisinden konut kredisine pek çok kredi bugün bankaların yapmış oldukları kampanyalar ile ihtiyaç sahiplerine ışık olmuştur. Halk Bankası uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile birlikte ihtiyaç sahipleri için çok çeşitli kredi kampanyaları başlatmıştır. Emekliler için yapılmış olan kredi kampanyası ise emeklinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

2017 Halk Bankası gülen emekli ihtiyaç kredisi sayesinde emekli olan kişiler için kredi kampanyası hazırlanmış ve bu kampanya kapsamında 50.000 TL ‘ye kadar kredi imkanı emeklilere sunulmuştur.  Bu kredilerin isteğe göre masraflı kredi imkanı ile çekilebileceği gibi normal bir şekilde de bu kredilerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kredi almak için başvurduğunuzda günler süren bekleme süreçlerinden ziyade çok kısa sürede krediniz yanıt bulmaktadır. Sadece emekliler için hazırlanmış bu kredi kampanyalarından emekli olmayan müşteriler faydalanamamaktadırlar.  2017 Halk Bankası gülen emekli ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunduğunuzda sadece sigorta bedellerinizi ödemeniz gerekecektir.  Alacağınız krediler üzerinden ise faiz oranları 1.35 olarak belirlenmiştir. Siz müşteriler için masraflı kredi imkanı çerçevesinde alacağınız kredilerde ise sadece bir seferlik bir kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu  tahsis ücreti ise 262.5 TL olarak belirlenmiştir.  Masraflı kredi imkanından yararlandıktan sonra ise alacağınız kredilerde uygulanacak faiz oranı da düşmektedir ve bu uygulanacak faiz oranları 1.25  olarak belirlenmiştir.  Kredi imkanından yararlanacak olan emeklilerin yaş durumlarına göre de ödeyecekleri hayat sigortası bedelleri değişmektedir.

İhtiyaç Kredisinden Yararlanmak İçin Yapılması Gerekenler

2017 Halk Bankası gülen emekli ihtiyaç kredisinden yararlanmak için banka şubelerinden değil de sms ya da internet bankacılığı ile yapmış olduğunuz başvuru durumlarında sizlere verilecek kredi miktarı 15.000 TL civarında olmaktadır. Kredi çekmeden önce krediyi çekmek isteyen emeklilerin öncelikle mevduat hesabı açtırmaları gerekmektedir.  mevduat hesaplarını açtırmayan ve hayat sigortasını yaptırmayan emekliler için kredi başvuruları kabul edilmemektedirler. Emekliler için hazırlanmış olan kredi kampanyasından yararlanmak için ilk yapmanız gereken şubelere kimlikleriniz ile beraber giderek kredi için başvurmanız gerekmektedir. internet bankacılığı ile 15.000 TL krediye kadar  çekebilirken 50.000 TL ‘ye kadar kredi imkanı için ise internet ve sms ile başvuru yapmadan direk şubelere gittiğinizde yararlanabilmektesiniz.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.