Binance

2017 – Garanti Bankası Kış Kredisi

Günümüzde nakit ihtiyacını karşılamak amacı ile destek sağlamak için banka kredilerinden yararlanan müşterilerin sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Artan taleplerden dolayı da bankalar oluşan rekabet ortamından dolayı çeşitli dönemlerde çeşitli kredi kampanyalarını müşterilerine sunmaktadırlar. Taşıt kredisinden konut kredisine emeklilere krediden özel sektörde çalışanlara kredi adı altında pek çok kredi kampanyası ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmüştür.

2017 Garanti Bankası kış kredisi de bu kampanyalar arasında yer alan ihtiyaç kredilerindendir.  Düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecek kampanyalar siz müşterilerini beklemektedirler.  Uygulanacak faiz oranları yüzde 1.14’ten başlamakta olup vade süresi de 48 aya kadar uzatılmaktadır. Vade sürenize göre de uygulanacak faiz oranları değişiklik göstermektedir. Garanti bankası müşterisi değil iseniz ve maaşlarınızı Garanti Bankası’ndan almıyor iseniz internet bankacılığı ve cep bankacılıklarından talep etmiş olduğunuz kredilerin miktarları en yüksek 25.000 TL civarındadır. Garanti Bankası müşterisi iseniz ve kredi talebinde bulundunuz. Sizlere alabileceğiniz kredi tutarı en yüksek 50.000 TL olarak belirtilmiştir. Kredinizi aldıktan sonra ödeyeceğiniz tahsis ücretleri hakkında bilgi verecek olur isek kredi tutarı üzerinden yüzde 0.5 kadarı tahsis ücreti olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda 48 aya kadar vade süresinin olması durumu uygulanır iken alacağınız kredi tutarları 25.000 TL ‘ye kadar olan kısımlarında faiz oranları 1.33 olarak geri çekilmektedir. Kredi tahsis ücreti olarak da bu uygulamada 250 TL tutarında bir tahsis ücreti ödemektesiniz. Garanti Bankası sigorta ücretleri olarak da 381 TL ücret ödemeniz gerekmektedir. 2017 Garanti Bankası kış kredisinin bir diğer özelliği de yeni yılın ilk kredisi olarak işleme girmesidir.

Kampanyaya Nasıl Başvuruda Bulunurum ?

2017 Garanti Bankası kış kredisi için başvuruda bulunmak isteyenler için öncelikle banka şubelerini ziyaret etmeniz gerekecektir. Şubelere gitmeden de başvuruda bulunulabilir mi diye soracaklar için de evet şubelere gidilmeden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz fakat sizlere düşük miktarda kredi cevapları gelmektedir. Bu krediler için de internet bankacılığı ya da cep şubelerini kullanarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir